Całkiem nowe informacje dotyczące Krzysztofa Krawczyka Juniora mogą wstrząsnąć niemalże wszystkimi. Syn zmarłego gwiazdora ponownie stara się o mieszkanie. Wizja bezdomności w dalszym ciągu go nie opuszcza... Co takiego dzieje się tym razem?

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, która miała miejsce równo rok temu na jaw zaczęły wychodzić pewne niewiarygodne informacje dotyczące rodziny muzyka. Między innymi jego relacje z synem, o którego istnieniu mało kto wiedział.

Krzysztof Krawczyk Junior jest osobą niepełnosprawną, zatem jest niezdolny do samodzielnej pracy. Mężczyzna po śmierci ojca wyznał w programie dokumentalnym, że nie otrzymywał żadnej pomocy finansowej, utrzymywał się zaś tylko z renty, jaka mu przysługuje. Na dodatek całe życie mieszkał z dalszą rodziną, gdzie do dyspozycji miał jeden mały pokój. Jak wiadomo, w dalszym ciągu nie otrzymał nic w spadku po ojcu.

Krzysztof Krawczyk Junior w dalszym ciągu walczy o godne życie

Jak donoszą media, Krawczyk Junior jakiś czas temu zamieszkał u swojej partnerki, lecz ta zaś mieszka ze swoją matką i dzieckiem, a metraż nie jest duży. Ostatnio jednak schorowana matka poprosiła, aby Krawczyk wyniósł się z jej mieszkania.

- Mieszkamy w mieszkaniu mojej mamy. Jest osobą starszą i schorowaną, potrzebuje trochę spokoju. Poprosiła więc, żeby do końca maja się wyprowadził. - mówi partnerka Krawczyka.

Krawczyk Junior składał wniosek o otrzymanie mieszkania komunalnego, lecz jak mówi jego opiekun - może je otrzymać nawet i za dwa lata...