Najnowsze wieści prosto od astrologów. Już wkrótce na niebie pojawi się ciekawe zjawisko. Co oznacza Pełnia Różowego Księżyca i kiedy możemy ją zaobserwować? To niezmiernie ciekawe!

Jak powszechnie wiadomo, w kosmosie możemy zaobserwować tysiące znanych, ale także nietypowych i nie widzianych prędzej zjawisk, które - bez cienia wątpliwości - zachwycają i budzą uczucie zaciekawienia, a także nierzadko głębszej refleksji na temat funkcjonowania wszechświata.

Obserwując na niebie różne zjawiska często pojawiają się informacje o tym, jak mogą na nas wpłynąć. Astronomia ma to do siebie, że posiada zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników - lecz jak według pradawnych wierzeń wpływa na nas pełnia Księżyca?

Pełnia Różowego Księżyca już wkrótce!

Czym jest Pełnia Różowego Księżyca? Wedle mieszkańców Ameryki Północnej pojawienie się różowych kwiatów jest oznaką nadejścia wiosny, zatem pełnia mająca miejsce w kwietniu po prostu zwiastuje ciepłe dni. W tym roku będzie miała miejsce 16 kwietnia.

- Jej wpływ odczuwany jest dzień przed pełnią Księżyca i dzień po niej - mówią eksperci.

Jak donoszą eksperci, dzień przed pełnią jesteśmy bardziej narażeni na kontuzje, lecz dzień po wręcz przeciwnie – mamy więcej energii i wydajności na co dzień.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT