Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnej osobistości polskiego show – biznesu, Pauliny Krupińskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Była Miss Polonia szczerze o pracy w “Dzień Dobry TVN”. Prowadząca zdradza sekret, jak przygotowuje się do wystąpień - co takiego robi? Okazuje się, że to nie takie proste...

Paulina Krupińska w świecie celebrytów i gwiazd pojawiła się nagle i niespodziewanie. Kobieta w 2012 roku otrzymała tytuł Miss Polonia i od tamtej pory jej popularność oraz kolejne propozycje telewizyjne dynamicznie wzrosły - ta sytuacja ma się dobrze aż po dziś dzień, gdyż miss pojawia się w różnych produkcjach, a liczba fanów stale rośnie.

Rok temu, w marcu 2021 roku Paulina Krupińska otrzymała niezwykle ciekawą propozycję od stacji TVN – jako prowadząca popularnej śniadaniówki “Dzień Dobry TVN”. U jej boku pojawił się Damian Michałowski, dla którego rola prowadzącego także była debiutem.

Paulina Krupińska szczerze o roli prowadzącej

Prezenterka podzieliła się z fanami metodą, która pozwala jej się dobrze przygotować do programu. Okazuje się, że zawsze dzień przed programem dostaje po kilka kartek materiału do przyswojenia.

- Ten program daje mi możliwość wiecznej nauki. Jestem na studiach Dzień Dobry TVN. Do każdej rozmowy mamy po cztery strony A4. Przed każdym programem czytam książkę! - wyznała.