Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej porusza do łez, a właściwie jej opis... Poruszające wyznanie aktorki. Swoje słowa skierowała do męża - co takiego powiedziała?

Małgorzata Ostrowska - Królikowska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych, lubianych i szanowanych aktorek w Polsce – nie tylko przez liczne grono fanów, ale także przez kolegów i koleżanki z branży aktorskiej.

Kobieta wraz ze swoim zmarłym mężem, a także dziećmi uchodziła za najbardziej medialną rodzinę w kraju, gdyż niemalże każdy z rodziny zajmuje się aktorstwem lub w inny sposób działa w owej branży.

Wiersz, który chwyta za serce

Już niebawem, bo 27 lutego miną dwa lata od śmierci męża aktorki, Pawła Królikowskiego, który przegrał walkę z chorobą. Aktorka w swoich mediach społecznościowych zamieściła skierowany do męża wiersz, który wyciska z oczu łzy.

-"Gdy­byś był bli­sko, da­ła­bym ci tę pierw­szą po­ziom­kę. Mó­wi­ła­bym. Weź naj­mil­szy to jest kro­pla słoń­ca. Ty je­steś da­le­ko, a po­ziom­ka ma kształt łzy". - napisała.

Fani nie pozostawili tego bez odpowiedzi. Widząc smutek i tęsknotę aktorki, jeden z fanów w równie poetycki sposób odpowiedział na ów wiersz.

- On na pewno tam czeka z koszem poziomek mających kształt łez, które za Nim Pani wylała i zbierał każdą, by żadna się nie zmarnowała... - brzmi odpowiedź Internauty.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT