Fotki mieszkania publikowane raz po raz przez Kamila Stocha robią w sieci prawdziwy szał! Skoczek czasem dzieli się z fanami zdjęciami przedstawiającymi jego dom oraz wnętrza. Wow, trzeba przyznać, że robią piorunujące wrażenie! Internauci są oczarowani. Każdy chciałby tam mieszkać!

Kamil Stoch to postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsi, jak i starsi. Mężczyzna bez wątpienia jest jednym z najlepszych polskich skoczków od wielu lat. Dzięki swoim wspaniałym osiągnięciom i licznym nagrodom zyskał miano następcy Adama Małysza - historii polskich skoków narciarskich.

Miłośnicy zimowych dyscyplin sportowych całym rokiem czekają na sezon, w którym trwają konkursy w skokach narciarskich, aby kibicować swojemu idolowi, gdyż Kamil Stoch zawsze dostarcza ogrom emocji i wzruszenia.

Nietrudno jest się zatem domyślić, że mieszka – jak na skoczka przystało - w górach. Ponadto, można sobie także wyobrazić, że mając tak pokaźny majątek dom sportowca robi wrażenie. To prawda!

Fani pod wrażeniem domu Stocha

Kamil Stoch niedawno pokazał swój dom wykonany w góralskim stylu, w którym mieszka wraz z żoną Ewą. Trzeba przyznać, że ich rezydencja wygląda jak z bajki!