Agnieszka Woźniak-Starak nie jest wyłącznie koneserką mody, ale również motoryzacji. W garażu celebrytki jest już całkiem pokaźna kolekcja aut.Kilka z nich jest naprawdę interesujących.

Piękny prezent od męża

Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą stacji TVN. Dziennikarka ostatnie miesiące spędziła jako prowadząca program śniadaniopwy Dzień Dobry TVN. Świetnie się dogadała w pracy ze współprowadzącą Ewą Drzyzgą.

Dwie dziennikarki ze sporym doświadczeniem stanowią duet idealny. Zanim panie zaczęły razem pracować w jednym studio, znały się jedynie z widzenia, choć w stacji TVN obie pracują od lat.

Niewątpliwie uwagę w kolekcji samochodów Agnieszki Woźniak-Starak, zwraca czerwony, piękny samochód, który otrzymała od męża na czterdzieste urodziny. Krwisto czerwony Fiat 500 z 1972 roku jest w idealnym stanie, z resztą jak cała reszta floty dziennikarki. Widać, że samochody kocha chyba tak samo, jak zwierzęta i jazdę konną.

Celebrytka kocha też przebywać na łonie natury, często przyjeżdża nad Kisajno, gdzie w wodach jeziora zginął tragicznie jej ukochany mąż Piotr Woźniak-Starak.

Nic dziwnego, że paparazzi nie spuszczają celebrytki z oka i chodzą za nią krok w krok. W "Fakcie" możemy przeczytać relację z tego, czym jeździ gwiazda TVN.

Prezenterka „Dzień dobry TVN” ma do swojej dyspozycji także lazurowego Jeepa Wranglera Rubicon. Ceny auta, w zależności od wersji, oscylują w przedziale 200-250 tys. złotych. Potężne auto jest dostępne tylko z benzynowym silnikiem 2.0 Turbo (272 KM). Do dyspozycji celebrytki pozostaje 8-biegowa przekładnia automatyczna, a samochód przyspiesza „do setki” w 8,1 sekundy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Mój syn wkrótce będzie miał ślub. Nie zaprosił mnie. A teraz decyduję, co dalej robić

Zerknij: Magda Gessler wpadła w szał. Padły bardzo mocne słowa. Wszystko przez jej jedno zdjęcie. O co chodzi