Magda Gessler zaplanowała dla fanów coś wyjątkowego i z pomocą Dominika Linowskiego popełniła autobiografię pt. "Magda. By zdobyć unikalne fotografie słynnej restauratorki". Dominik Linowski przewertował prywatne archiwum Magdy Gessler w poszukiwaniu unikalnych materiałów i zdjęć.

Zaskakująca reakcja

Gdy restauratorka zobaczyła jednego ze swoich starych fotografii, zrobiła coś zaskakującego. Magda Gessler od lat jest postrzegana, jako niezwykle barwna postać w świecie show-biznesu. Jej fani z wypiekami na twarzy czekają na autobiografię gwiazdy stacji TVN, a ma się ona ukazać w sprzedaży 16 czerwca tego roku.

Na swoim koncie na Instagramie Magda Gessler umieściła relację wideo z tworzenia autobiografii od przysłowiowej kuchni. Pisarz Dominik Linowski, przez dwa lata pomagał restauratorce w tworzeniu książki, ale zaskakującym faktem, jakim się podzielił było to, że wcześniej nic o niej nie wiedział.

Jak przyznała Magda Gessler, w pierwszej chwili Dominik Linowski przedstawiony jej został, jako doradca podatkowy, jednak w oczach restauratorki, doradca podatkowy wyglądał zupełnie inaczej. - Nie wyglądałeś na doradcę podatkowego. Wyglądałeś na artystę, Johna Lennona albo na mojego byłego zmarłego męża - stwierdziła z uśmiechem Magda Gessler.

Pisarz przeglądając jej archiwalne zdjęcia, podał restauratorce jedno z nich, które natychmiast złapała i podarła na kawałki mówiąc stanowczo, by nie pokazywał zdjęć, na których tak wygląda. - Dlaczego mi to k**** robisz. P*******! Takich zdjęć nie pokazuj. To się źle skończy - dodała zmieszana Magda Gessler.

Jak stwierdziła szybko, było to „złe ujęcie i c****** fotograf”, zaznaczając przy tym, że woli być pokazywana taka, jaka jest obecnie. Aktualnie autobiograficzna książka Magdy Gessler jest do kupienia online, ale na oficjalną premierę musimy jeszcze trochę poczekać.

O tym się mówi: Caritas Polska ogłosił kolejny cud. W jednym z polskich miast, w środku nocy ocalono maleńką dziewczynkę

Zerknij: Był emerytowanym policjantem i żył samotnie. Pewnego dnia przyłapał pod swoimi drzwiami złodzieja