Pierwszy odcinek “Pytania na Śniadanie” z udziałem nowej partnerki u boku Tomasza Kammela już za nami! Jak sobie poradzili? Okazuje się, że pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Fani obawiają się, że nie będzie to zgrany duet. O co chodzi?

Niejednokrotnie pisaliśmy o nagłym odejściu z Telewizji Polskiej Marzeny Rogalskiej – kobieta zdecydowała się na taki krok po głośnym Strajku Mediów, który miał miejsce niedawno.

Jak wiadomo, Marzena Rogalska w duecie z Tomaszem Kammelem od dawna prowadziła popularną śniadaniówkę, dlatego każdy zastanawiał się, kto zastąpi doświadczoną prezenterkę.

Wybór padł na Izabellę Krzan, którą widzowie znają już z programu “Koło Fortuny” oraz z tego, iż uzyskała tytuł Miss Polonia w roku 2016.

Pojawiły się pierwsze zgrzyty?

Okazuje się, że po pierwszym wspólnym występie Tomasza Kammela i Izy Krzan pojawiły się pewne kwestie, które przeszkadzają dziennikarzowi.

Chodzi o... wzrost byłej Miss. Kiedy kobieta założy obcasy, jest równa z prezenterem, co nie do końca mu odpowiada! Jak donoszą media, Tomasz Kammel prosił, aby nagrywano ich z takiej perspektywy, żeby wydawał się wyższy od Izabelli Krzan. Czy jest to aż tak duży problem?