Najnowsze informacje o trzyletniej dziewczynce z Kłodzka, która poniosła śmierć w wyniku polewania ciała lodowatą wodą. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Przyczyną odejścia dziecka nie było wychłodzenie organizmu. Co zatem stoi za tak ogromną tragedią?

Ta niewyobrażalna sytuacja wydarzyła się w miejscowości Kłodzko 19 lutego 2021 roku. Trzyletnia Hania została ukarana przez swoją matkę za to, że nie wytrzymała i załatwiła potrzebę fizjologiczną we własnym łóżku.

Kobieta w ramach kary wrzuciła dziecko pod prysznic i polewała je lodowatą wodą przez kilka minut. Dziecko zaczęło słabnąć, aż straciło przytomność. Wtedy konkubent 30 – letniej matki małej Hani wezwał pogotowie.

Dziewczynki nie udało się uratować, a wstępnie określono, iż przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu.

Prawda wyszła na jaw

Okazuje się, że przyczyną śmierci dziecka nie było wychłodzenie, a silne pobicie. Teraz do odpowiedzialności karnej zostaną pociągnięci oboje rodzice, nie tylko matka.

- To nie wychłodzenie z powodu polewania zimną wodą było przyczyną śmierci trzylatki z Kłodzka. Sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka została ciężko pobita – napisał na Facebooku Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.