Sytuacja nie jest prosta, a dziś wielu rodziców stanęło przed naprawdę wielkim dylematem, co zrobić w kwestii rozpoczynającego się wielkimi krokami roku szkolnego 2020/2021. Choć wielu rodziców uczniów nie ma obaw związanych z puszczeniem dzieci do szkół i przedszkoli, tak samo duża grupa żywi potężne wątpliwości związane z bezpieczeństwem swoich pociech, szczególnie tych, które same cierpią na choroby przewlekłe lub w sytuacji, gdyż w domu zamieszkują osoby starsze i schorowane – np. dziadkowie.

Przykładem mamy, która ma spore obawy związane ze wznowieniem nauki stacjonarnej w trakcie pandemii jest Ania Bardowska, która nie ukrywa, że naprawdę nie jest to łatwy czas dla rodziny.

Żona rolnika, bohatera „Rolnik szuka żony”, postanowiła przedłużyć synowi wakacje i nie posłać go do przedszkola już 1 września. Dlaczego?

Ania Bardowska przedłuża wakacje synowi! Tłumaczy, dlaczego!

Ania Bardowska i jej najstarsze dziecko – syn Jan – mieli przeżyć 1 września wielki dzień – chłopiec miał pójść do przedszkola. Jednak obecna sytuacja na tyle niepokoi młodą mamę, że zdecydowała się przedłużyć ten moment o jakiś czas. Dlaczego?

- Ostatnio często dostaję pytania typu „Jasiu pójdzie od września do przedszkola?”.? Z prośbą o poradę, co o tym myślę.

Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań.

View this post on Instagram

Jakie książeczki polecacie dla 3-4 latków? Zamówiłam dzisiaj Jankowi „Moja wielka wyszukiwanka” w kilku wersjach, niestety nie widziałam ich jeszcze na żywo, ale zapowiadają się ciekawie. Oprócz tego kilka innych pozycji, zobaczymy co przyjdzie. Jeśli Janek okaże się „za dorosły” na te książeczki, poczekają na Liwię. Na drugim zdjęciu - wrzucam te książeczki, które u nas świetnie sprawdziły się do 3 roku życia, może ktoś szuka inspiracji dla młodszych dzieci 😊 Robiąc zakupy w sieci, staram się zawsze płacić bezgotówkowo czyli wybieram BLIKA w mojej bezpiecznej aplikacji bankowej. Wygodnie, szybko i bezpiecznie. Ostatnio będąc u kosmetyczki, która nie ma terminala - zyskałam trochę czasu, ponieważ zrobiłam szybką płatność z telefonu na telefon (dla mnie to była nowość 😉). Siedząc na fotelu już miałam przed oczami, mój kończący się czas. To, że Grzesiek dłużej nie może siedzieć z dziećmi i siebie biegającą w poszukiwaniu bankomatu. @blikmobile #dobrenawykiBLIKA, #BLIK, #płacęBLIKIEM

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

- Nie tak wszyscy wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego (z tego co rozmawiam z koleżankami po fachu, wszędzie jest inaczej- każdy to inaczej interpretuje) – stwierdziła Ania Bardowska na Instagramie, cytowana przez serwis Party.

Bardowscy postanowili podjąć tę decyzję w oparciu o konsultację z pediatrą syna. Mały Jaś przechodził niedawno chorobę i lekarz potwierdził, ze lepiej będzie, jeśli zostanie w domu przez jakiś czas.

– Przedłużamy wakacje… a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki – ma nadzieję Ania Bardowska.

View this post on Instagram

Ostatnio często dostaję pytania typu „Jasiu pójdzie od września do przedszkola?”.? Z prośbą o poradę, co o tym myślę. Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań. Nie tak wszyscy wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego (z tego co rozmawiam z koleżankami po fachu, wszędzie jest inaczej- każdy to inaczej interpretuje). Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje…a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki. W domu lubimy bawić się w przedszkole, jestem wtedy Panią Anią 😉. Janek uwielbia pakować swój mały plecaczek i uczyć się przez zabawę. Jeżeli szukacie antybakteryjnych żeli do rąk to polecam Wam te z @derma, bardzo lubię je z uwagi na małe opakowania, które nie obciążają za bardzo mojej torebki. Kupuję je na www.4organic.pl. Żel do dezynfekcji posiada certyfikat @AllergyCertified, więc bezpieczny jest także dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Zawiera medyczną glicerynę więc nie wysusza skóry. Z kodem DBAJOSIEBIE -15% na zakupy w sklepie 4organic.pl

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska) on

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO