Prezydent Andrzej Duda oraz Agata Duda są małżeństwem od 1994 roku. Na samym początku zdecydowali się tylko na ślub cywilny, natomiast rok później stanęli przez ołtarzem. Niedługo potem na świat przyszła córka pary – Kinga.

Małżonkowie są nierozłączni!

Nie da się ukryć, że Agata Duda bardzo mocno wspiera swojego męża w jego karierze. Kiedy tylko Andrzej Duda objął stanowisko prezydenta, jego żona zrezygnowała ze swojej pracy i razem z ukochanym przeprowadziła się do Warszawy. Bardzo często Agata Duda pojawia się u boku swojego męża podczas ważnych spotkań czy wystąpień.

Jak podaje portal Jastrząb Post, nie inaczej było i tym razem. We wtorek i środę para prezydencka przebywała w Rzymie. W czasie gdy prezydent Andrzej Duda odbywał spotkanie Grupy Arraiolos, Agata Duda udała się na spotkanie z Pierwszymi Damami.

Okazuje się, że nasza Pierwsza Dama mocno wyróżniała się na tle innych kobiet. Na spotkanie wybrała bowiem kwiecistą sukienkę o długości 7/8. Do niej dodała szeroki pasek, który dopasowany był do butów oraz torebki. Na twarzy Agaty Dudy zagościł natomiast bardzo delikatny makijaż.

Co sądzi ekspert?

Jak się okazuje, w rozmowie z Faktem kreację Agaty Dudy skomentował znany stylista Jarosław Szado. Według eksperta nie był to najlepszy wybór Pierwszej Damy.

- Najważniejsze w takich grupowych spotkaniach — zwłaszcza we współczesnych czasach, kiedy ważne jest zdjęcie — żeby „wpisać się” w obrazek. Tutaj zapomniano o grupie, ta tkanina jest za bardzo charakterystyczna i wyrazista – zaznaczył ekspert.

Dodał także, że sukienka bardzo zwraca na siebie uwagę, co nie jest zbyt pożądane w takich spotkaniach. Mimo tego stylista zauważył, że Pierwsza Dama jako jedna z nielicznych zachowała jednak odpowiednią długość oraz fason sukni.

Jak informował portal "Życie Polska": ŻONA WIESŁAWA GOŁASA ODWAŻYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA WDOWA PO ZNANYM AKTORZE

Przypomnij sobie: TO BĘDZIE OGROMNA NIESPODZIANKA DLA KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. LILIBET JUŻ NIEBAWEM ZAGOŚCI W PAŁACU, A TO WSZYSTKO DZIĘKI KSIĘŻNEJ KATE

Portal "Życie Polska" pisał również: MUSIMY POŻEGNAĆ SIĘ Z LETNIĄ POGODĄ! NIESTETY, W NAJBLIŻSZYCH DNIACH AURA ZA OKNEM NIE BĘDZIE NAS ROZPIESZCZAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBAWEM WEJDZIE W ŻYCIE NOWY POMYSŁ RZĄDU! KTO BĘDZIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ Z NOWEGO ZASIŁKU I OTRZYMAĆ 12 TYSIĘCY ZŁOTYCH