Aktorka wygląda szczęśliwą i czeka momentu rodzinnego porodu. Planuje rodzić za pomocą natury i się spodziewa, że uwielbiony mąż Rafał Szatan (32 l.) w trakcie będzie wspirał ją trzymając za rękę.

Basia i Rafał mają córeczkę Hanią (8 l.). Wkrótce powitają w rodzinie synka Henia. Aktorka jest już całkiem przygotowana do szpitala.

- Jestem prawie gotowa – cieszy się podczas rozmowy Basia.

Chociaż aktorka wcześniej miała wątpliwości, że może urodzić przed zaznaczonym przez lekarza terminem, w tym momencie jest już nie przejmuję.

Tak mi się wydawało, ale teraz trudno mi to określić. Poród ma się odbyć naturalnie, więc trudno o wyrokowanie. Natura zdecyduje sama – mówi aktorka z serialu „M jak miłość”.

Fot.:AKPA

Powiedziała, że Rafał będzie blisko niej na sali porodowej i wspólnie usłyszą po raz pierwszej głos upragnionego dziecka.

- Rafał będzie ze mną. To bardzo ważne – uważa aktorka.

W sprawie rodzicielstwa zostawia już kropkę, czy Henio i Hania jeszcze mogą się spodziewać na braci lub siostry?

- Ojej! Na razie jeszcze czekamy na drugie dziecko, więc to pytanie jest zdecydowanie przedwczesne – uśmiecha się Basia. Po porodzie zamierza trochę się wyciszyć. Nie od razu wróci do pracy na planie.

Po porodzie raczej pewne jest, że nie wrócę od razu do pracy, a później zobaczymy. Do tej pory, jeśli chodzi o reklamę to nagrywaliśmy. Jeżeli chodzi o serial, jesteśmy z produkcją w stałym kontakcie. Powrót będzie zależny od przebiegu porodu, mojego samopoczucia, a przede wszystkim od tej małej istotki – mówi Basia.

Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) z dnia na dzień czeka urodzenia na synka. Dla drugiego dziecka gwiazda wybrała już imię - chłopak będzie się nazywał Henio. Aktorka wygląda szczęśliwą i czeka momentu rodzinnego porodu. Planuje rodzić za pomocą natury i się spodziewa, że uwielbiony mąż Rafał Szatan (32 l.) w trakcie będzie wspirał ją trzymając za rękę.

Jak informował portal "Życie PL": Była guwernantka królewska ujawniła poważną chorobę Elżbiety II. Naruszenie zostało ujawnione przez nawyk z dzieciństwa królowej

Przypomnij sobie: Mleko w ogrodnictwie? To możliwe! Dostępne w każdej kuchni, a ma wiele zaskakujących zastosowań w ogrodzie

Portal "Wiesz" pisał również: Kamil Durczok miał podrobić podpis byłej żony. Postanowienie prokuratury w sprawie rzekomej podróbki weksli