Autorka Wendy Holden dowiedziała się o problemach zdrowotnych od zmarłej guwernantki Marion Crawford, pisze The Sun.

Według wspomnień Crawforda, jako dziecko, królowa cierpiała na obsesyjne myśli, miała ataki paniczne. Kiedy guwernantka po raz pierwszy zauważyła dziwne zachowanie księżniczki, nawet nie od razu zdała sobie sprawę, że były to objawy poważnego zaburzenia psychicznego.

Królowa Elżbieta II w dzieciństwie

"Rozłożyła ołówki w idealnie prostych liniach i zrobiła to samo z talerzami obiadowymi. Kiedyś zapytałam Elizabeth, dlaczego to robi. Aby być w bezpieczeństwie odpowiedziała ona" - wspomina Marion Crawford.

Niestety rozmowa została przerwana przez matkę księżniczki, która weszła, więc nie można było dowiedzieć się, co niepokoi Elżbietę. Później guwernantka i przyszła królowa nie mieli okazji kontynuować rozmowy.

Królowa Elżbieta II w dzieciństwie

Autorka Wendy Holden uważa, że ​​objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych manifestują się u monarchy i teraz są one po prostu mniej zauważalne - informuje The Sun.

Elżbieta II i cała jej dalsza rodzina odpowiednio znoszą pandemię koronawirusa i wspierają swoich poddanych.

Królowa Elżbieta II

Pomimo faktu, że królowa ma już 94 lata i jest zagrożona, monarcha nie przestawał wypełniać swoich obowiązków w izolacji. Jednocześnie Brytyjczycy blisko sądu zapewniają, że z powodu koronawirusa Elżbieta II będzie musiała pozostać w „niewoli” przez kilka lat.

Jak informował portal "Życie PL": Dlaczego Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zwlekają z chrzcinami córeczki? Mają ku temu naprawdę istotny powód, sprawa stała się jasna

Przypomnij sobie: Gwiazdor disco polo przeszedł niezwykle trudny zabieg, niełatwy czas w życiu muzyka. Postanowił napisać piosenkę o przejmujących przeżyciach

Portal "Wiesz" pisał również: Kamil Durczok miał podrobić podpis byłej żony. Postanowienie prokuratury w sprawie rzekomej podróbki weksli