Metamorfozy wyglądu sprawiają, że człowiek, który pragnie pozbyć się swoich niedoskonałości, czuje się pewniej. Tak też było w tym wypadku. Jednak zmiana, jakiej poddała się ta kobieta sprawiła, że teraz trudno uwierzyć, że stan „przed” i „po” opisuje tę samą osobę.

Zabiegi kosmetyczne potrafią całkowicie odmienić wygląd zewnętrzny. Wprawdzie, są to kosztowne zachody, jednak czasami można osiągnąć podobnego rezultatu dzięki prawdziwej miłości do własnej osoby i odpowiedniej pielęgnacji. Tak też było w tym wypadku.

Niezwykła przemiana wyglądu

Mowa o uczestniczce rosyjskiego programu „Strashnaya Sila”, która postanowiła zupełnie odmienić swój wizerunek. Co ważne, specjalistka zajmująca się metaorfozą kobiety za główny cel miała pokazanie swojej klientce wszystkich zalet, które ta posiada.

Wygląd do zabiegu, „Strashnaya Sila”, screen YouTube

Kobieta miała niezwykle piękne oczy i gęste włosy, do których dobrano odpowiadną pielęgnację, a oczy podkreślono właściwym makijażem. Największym problemem bohaterki programu były zęby, którymi także się zajęto.

Jeden zabieg zmienił wszystko

To właśnie zabiegi dentystyczne, którym się poddała, odmieniły kobietę. Dzięki nim poczuła się pewna siebie, jej nowy uśmiech nie znikał z twarzy, a podkreślone atuty, jak włosy czy oczy, sprawiły, że kobieta wyglądała niesamowicie.

To zadziwiające, jak wizyta u dentysty może zmienić wygląd zewnętrzny człowieka. Teraz kobieta nie przypomina siebie. Jej gęste włosy, zadbana twarz i uśmiech dodają jej uroku.

„Strashnaya Sila”, screen YouTube

Na dodatek kobiecie wyznaczono specjalną dietę.

Jak informował portal „Życie.pl”: Synoptycy nie mają dobrych wieści. Pogoda będzie dynamiczna i gwałtowna

Przypomnij sobie: Popularny produkt wycofany ze sprzedaży. Może być niebezpieczny

Portal „Życie.pl” pisał również: Tajemnica Zbigniewa Wodeckiego została wiadoma. Beata Tyszkiewicz o tym nie wiedziała