Jak podaje portal Interia, nieco ponad dwa tygodnie temu na zachodzie Australii doszło do zaginięcia czteroletniej Cleo Smith. Finalnie poszukiwania zakończyły się szczęśliwie i maleństwo całe i zdrowe wróciło do domu!

Rodzinny wyjazd nie zakończył się szczęśliwie!

Do tragicznych wydarzeń doszło w jeden z październikowych weekendów. Rodzina wraz z dwójką dzieci wybrała się na kemping do Quobba Blowholes. Cała czwórka spała w jednym namiocie, lecz dziewczynki zajmowały drugą komorę. Rodzice zeznali, że ostatni raz widzieli swoją córeczkę około godziny 1:30 w nocy, kiedy to szli spać. W sobotę rano Cleo nie było już w namiocie.

W znalezienie dziewczynki zaangażowane było wiele osób, a sam premier Australii Zachodniej, Mark McGowan obiecał, że każdy kto udzieli jakichkolwiek informacji o możliwym miejscu przebywania dziewczynki otrzyma milion dolarów nagrody!

Dziewczynka jest już w domu!

Policja namierzyła dziewczynkę w jednym z domów w Carnarvon, który znajdował się około 75 kilometrów od miejsca, w którym zaginęła. Jak podaje „Daily Mail” cała akcja przebiegała o godzinie pierwszej w nocy. Natomiast już o godzinie 7 rano policja przekazała informację o odnalezieniu małej Cleo.

- Jeden z oficerów wziął ją w ramiona i zapytał: "Jak masz na imię?". Odpowiedziała: "Nazywam się Cleo" – opowiedział jeden z funkcjonariuszy tamtejszej policji.

Mężczyzna, prawdopodobnie odpowiedzialny za porwanie dziewczynki został aresztowany i obecnie jest przesłuchiwany przez detektywów.

Jak informował portal "Życie Polska": ANTEK KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA POKAZALI NIEZWYKŁE ZDJĘCIE. AKTORKA CHWALI SIĘ ZAOKRĄGLONYM BRZUSZKIEM

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE ZNALAZŁA SIĘ W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO MA SPORY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA. POWALAJĄCE WIEŚCI Z STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA RADOŚĆ W RODZINIE PIOTRA KRAŚKI. ŻONA ZNANEGO DZIENNIKARZA PODZIELIŁA SIĘ NIESAMOWITYM SZCZĘŚCIEM. RADOSNE WIADOMOŚCI UCIESZĄ FANÓW PREZENTERA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA EWY BŁASZCZYK WOBEC MARIANA BANASIA! AKTORKA MA SPORO DO ZARZUCENIA PREZESOWI NIK. CHODZI O DUŻE PIENIĄDZE Z FUNDUSZU SPRAWIEDLIWOŚCI