To może być spora gratka nie tylko dla mieszkańców naszego południowego sąsiada, ale i Polaków! Na zaskakujący pomysł wpadł bogaty Youtuber Kamil Bartošek, który postanowił zakopać w tylko znanym sobie miejscu wart fortunę samochód z drugą fortuną – milionem koron – w środku. Osoba, której uda się odnaleźć skarb będzie mogła zabrać go ze sobą!

Skąd ten nietypowy, ale dla niektórych nawet kuriozalny pomysł? Kamil stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej w Czechach liczny punktów karnych. Posługujący się pseudonimem „Kazma” Youtube z Czech stwierdził, że nie chce, aby jego luksusowy biały Range Rover Evoque kurzył się w garażu, zatem postanowił wynająć specjalny zabezpieczający auto przed korozją kontener, koparkę, a także dźwig i w tylko sobie znanym – sobie i wykonującej zadanie ekipie – zakopał auto wraz z dodatkowym fantem, milionem koron, gdzieś na terenie Czech.

fot. Youtube

Czeski Youtube zakopał samochód gdzieś w rodzinnym kraju. Trwa wielkie polowanie na luksusowe auto z milionem koron w środku!

Może przejeżdżasz obok tego miejsca codziennie, a może jest ono tuż za twoim domem – zachęca do poszukiwań Youtuber na filmie, cytowany przez portal Men Way Interia.

Dodatkowo, nagrodą w wielkich poszukiwaniach jest nie tylko luksusowy SUV, ale również milion koron, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 170 tysięcy złotych. Jest to rynkowa wartość samego Evoque’a.

Choć zadanie wydaje się nie być trudne, bo w końcu Czechy nie są wielkim krajem to Youtuber postanowił pomóc w poszukiwaniach, udzielać niezbędnych wskazówek. Kamil Bartošek poprosił każdego, kto zechce wziąć udział w zabawie o wysłanie SMS-em adresu e-mail, na którym zostaną wysłane wskazówki dotyczące lokalizacji auta.

Pomysł może i dziwaczny, ale wywołał w Czechach ogólnonarodowe poruszenie!

Jak informował portal "Życie PL": KROWY NIE MAJĄ UCZUĆ NICZYM LUDZIE? OTO PRZYKŁAD, KTÓRY ŁAMIE WSZELKIE STEREOTYPY DOTYCZĄCE ZWIERZĄT, JEJ MIŁOŚĆ JEST TAK WIELKA, JAK ONA SAMA

Przypomnij sobie: JEŚLI KUPILIŚMY TEN PRODUKT TO LEPIEJ SIĘ GO POZBYĆ, MOŻEMY SIĘ ZATRUĆ! GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA, NAKAZAŁ WYCOFAĆ GO ZE SKLEPÓW

Portal "Życie PL" pisał również: CHOĆ ISTNIEJĄ DZIESIĄTKI GATUNKÓW JADALNYCH GRZYBÓW TO NIE WSZYSTKIE SŁUŻĄ ZDROWIU. ZDANIEM SPECJALISTÓW ZA BEZPIECZNE MOŻNA UZNAĆ TYLKO CZTERY