Krowa Jenna była trzydniowym cielakiem, kiedy została adoptowana przez Ryana Phillipsa i jego narzeczoną Mallory Sherman. Nie wiedzieli, że wyrośnie na dorosłą, lecz zachowującą się niczym dziecko krowę! Krówka nadal mieści się z tyłu ich Subaru Forester, tak, jak wtedy, gdy po raz pierwszy wróciła z nimi do domu.

Jednak szybko wyrosła na ważącą 450 kilogramów krowę, ale wciąż była, dosłownie, olbrzymim dzieckiem… skorym do przytulania się do swojego ludzkiego „taty” każdego dnia!

Kiedy Jenna się urodziła, miała brata bliźniaka. Jednak wkrótce okazało się, że jest bezpłodna, a jej jajniki nie będą nigdy działały prawidłowo, zatem nie nadaje się do rozrodu i nie będzie w stanie wydać na świat potomstwa.

Ponieważ firmy mleczarskie nie miałyby pożytku z Jenny przez brak laktacji jej ojciec, założyciel Life With Pigs Farm Animal Sanctuary, uznał, że wyjątkowa krowa zasługuje na życie i zabrał ją do rezerwatu.

Ma 450 kilogramów, zachowuje się jak małe dziecko! Miłość tej krowy do swojego wybawcy jest nie do opisania!

„Osobowość Jenny zawsze była niesamowita, a krowa jest pełna życia i energiczna” - powiedział Phillips serwisowi The Dodo. „Ponieważ spędzałem z nią 24 godziny na dobę… najpewniej uznała, że sama jest człowiekiem. Ma takie nastawienie do życia, że wszystko, co chce, może zrobić ze mną”.

fot. Youtube

Zawsze spragniona uwagi, Jenna żartobliwie zaczepia „swoich” ludzi. Daje im znać, jeśli nie spędzają z nią czasu, zaglądają przez okna, aby znaleźć ich w dowolnym miejscu domu.

„Jenna zaglądała do nas przez okna i muczała do nas bez przerwy, dopóki nie wyszliśmy, żeby ją przytulić, podrapać lub bawić się na podwórku” - powiedział właściciel krowy.

Jenna nie pozwala swojemu „tacie” zrezygnować z porannych uścisków i przytulanek, nie przejmując się tym, że dziś waży blisko pół tony!

„Jedną z jej ulubionych rzeczy od samego początku było umieszczenie głowy między moimi nogami, gdy ja owijam jej szyję ramionami i drapię ją” - powiedział Phillips. „To jej sposób na przytulanie… czasami trwa to nawet do 20 minut, gdy potrzebuje tej krowiej wersji przytulenia”.

Przez większość dni Jenna spędza sporo czasu ze swoją „przyrodnią” krowią siostrą Maisie. Ale jej ludzki „tata” nie zapomina o buziakach.

„Krowy mają języki, które są trochę podobne do kocich, ale ogromne i o wiele silniejsze” - powiedział Phillips. „To dość szorstka miłość, ale uczysz się je kochać, ponieważ w ten sposób krowy wyrażają, że jesteś częścią ich stada”.

Jak informował portal "Życie PL": JAK ZROBIĆ IDEALNE NALEŚNIKI, KTÓRE PODBIJĄ SERCA DOMOWNIKÓW? MAGDA GESSLER MA NIEZAWODNY SPOSÓB, SPRAWDZA SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM

Przypomnij sobie: PRÓBOWAŁ UKRAŚĆ MASĘ ARTYKUŁÓW W DYSKONCIE, DLACZEGO TO ZROBIŁ? GDY PRACOWNICY I OCHRONIARZ SPRAWDZILI, CO MĘŻCZYZNA WRZUCIŁ DO TORBY OSŁUPIELI

Portal "Życie PL" pisał również: NIEPEŁNOSPRAWNA DZIEWCZYNA NIE BYŁA W STANIE WRÓCIĆ DO SPORTU. STAŁO SIĘ TO MOŻLIWE DZIĘKI NIETYPOWEMU ROZWIĄZANIU, ZYSKAŁA PRZEWODNIKA