Funkcjonariusze policji w prowincji Ontario wracali do swoich samochodów po pieszym patrolu i nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli dwa czarne niedźwiedzie stojące na tylnych łapach, przytulające się i dzielące chwilę prywatności na drodze. Podziwiając niewiarygodny widok, policjantka postanowiła sfotografować ten cudowny moment.

Zdarzenie miało miejsce 28 maja, kiedy policjanci zamieścili zdjęcia na Twitterze, a w poście napisano: „Czarne niedźwiedzie są jednymi z największych i najpotężniejszych zwierząt na świecie, ale policjantce Nicole Haueisen w jakiś sposób udało się zrobić te wspaniałe zdjęcia”.

W tweedzie pojawiło się również zdanie: „Funkcjonariusze Departamentu Policji Północnej, którzy patrolowali teren tego dnia doznali bardzo wyjątkowego i niesamowitego doświadczenie”.

Para czarnych niedźwiedzi wybrała się na romantyczny spacer. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach!

We wsi Armstrong w pobliżu Thunder Bay w północno-zachodnim Ontario w Kanadzie policjantce udało się wykonać rzadkie zdjęcie dwóch czarnych niedźwiedzi całujących się przy drodze. Fotka dosłownie rozgrzała serca internautów w mediach społecznościowych.

Ten rzadki moment pozwolił im nie tylko na sfotografowanie całujących się niedźwiedzi, ale także spacerujących ramię w ramię po drodze. Odnosząc się do tego wyjątkowego momentu, funkcjonariusz w poście na Facebooku powiedział, że policjanci codziennie spotykają tego rodzaju niedźwiedzie. Jednak to było wyjątkowe. „Nie każdego dnia można zobaczyć tak rzadki moment”.

Gdy niesamowite zdjęcia zostały udostępnione na stronie policji z Ontario na Facebooku, post natychmiast stał się popularny z ponad 1900 udostępnieniami. Użytkownicy mediów społecznościowych natychmiast zaczęli komentować niesamowity moment dwóch niedźwiedzi.

„Och… Jakie piękne obrazy! Wyglądają jak romantyczna para staruszków spacerująca po okolicy!” – napisał jeden z komentatorów.

Niektórzy internauci śmiali się z tego, że niedźwiedzie zlekceważyły przestrzeganie zasad dystansu społecznego w związku z obecną pandemią. Niezależnie od tego, co myśleli użytkownicy mediów społecznościowych o tym, co zamierzają te niedźwiedzie jest absolutnie pewne, że nikomu nic się nie stało.

Policing the north is said to be one of the greatest experiences. This is one of those once in a lifetime experiences...

Posted by Ontario Provincial Police - North West Region on Thursday, May 28, 2020

Jak informował portal "Życie PL": JAK ZROBIĆ IDEALNE NALEŚNIKI, KTÓRE PODBIJĄ SERCA DOMOWNIKÓW? MAGDA GESSLER MA NIEZAWODNY SPOSÓB, SPRAWDZA SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM

Przypomnij sobie: PRÓBOWAŁ UKRAŚĆ MASĘ ARTYKUŁÓW W DYSKONCIE, DLACZEGO TO ZROBIŁ? GDY PRACOWNICY I OCHRONIARZ SPRAWDZILI, CO MĘŻCZYZNA WRZUCIŁ DO TORBY OSŁUPIELI

Portal "Życie PL" pisał również: NIEPEŁNOSPRAWNA DZIEWCZYNA NIE BYŁA W STANIE WRÓCIĆ DO SPORTU. STAŁO SIĘ TO MOŻLIWE DZIĘKI NIETYPOWEMU ROZWIĄZANIU, ZYSKAŁA PRZEWODNIKA