Jak podaje portal "Jastrząb Post", pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła informacja, że książę Harry wsólnie z żoną i dziećmi ma przyjechać do Wielkiej Brytanii. Owa wizyta ma być wynikiem namowy królowej Elżbiety. Rozmowa z księciem Harrym miała się odbyć na początku tego miesiąca, kiedy wnuk królowej przebywał w Windsorze. Wtedy też monarchinii miała przekazać wiadomość dla żony księcia Harry'ego. Co znalazło się w wiadomości?

Królowa Elżbieta napisała wiadomość do Meghan Markle

Kiedy tylko wyszło na jaw, że królowa Elżbieta II spotkała się z księciem Harrym, od razu zaczęto spekulować nie tylko jak przebiegła rozmowa, ale także, czego mogła dotyczyć. Z doniesień tabloidów wynika, że monarchinii miała powiedzieć młodszemu synowi Karola, że wspólnie z żoną upokarzają zarówno koronę, jak i siebie samych.

Harry i Meghan Markle/YouTube @Dla Ciekawskich

Królowa miała przyznać, że nie rozumie, jak mogą najpierw mówić takie rzeczy o rodzinie królewskiej, a później nazywać swoją córkę imieniem Lilibet - a więc tak, jak najbliżsi zwracają się do królowej Elżbieta II. Monarchinii ma żal do wnuka, że rzuca oskarżenia pod adresem dworu, który zapewnił mu przywileje, o których inni mogą jedynie pomarzyć.

Informator tabloidu przekonuje, że królowa Elżbieta II bardzo chciałaby spędzić nieco czasu z Archiem i poznać Lilibet. Dlatego poprosiła księcia Harry'ego, żeby przyjechał do Londynu wspólnie z rodziną. Jest to dla niej tym ważniejsze, że czas upływa nieubłaganie i to może być ostatnia szansa.

Królowa Elżbieta II/YouTube @Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta II/YouTube @Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta II/YouTube @Dla Ciekawskich

Królowa miała przekazać bardzo krótką, ale poruszającą wiadomość dla Meghan Markle, w której miała prosić, żeby mogła zobaczyć się z Lilibet i Archiem.

Myślicie, że Meghan i Harry spęłnią prośbę królowej Elżbiety II?

To też może cię zainteresować: Porażające doniesienia o księżnej Kate i Meghan Markle! Żony książąt bardzo intensywnie poprawiają swoją urodę? Fachowcy wystawili swoje śmiałe oceny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Hanna Lis i Kinga Rusin kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami, a teraz wolałyby zapomnieć o tamtych czasach. Tego faktu nie da się wymazać z pamięci

O tym się mówi: IMGW ostrzega. Czeka nas niepokojąca pogoda. Jakie województwa są szczególnie zagrożone