Portal „Super Express” powrócił do historii sprzed lat gdy najlepszymi przyjaciółkami były Kinga Rusin oraz Hanna Lis, która wówczas nosiła jeszcze nazwisko Smoktunowicz.

Bliska przyjaźń przerwana przez zdradę

Dziennikarki wielokrotnie widywane były razem. Hanna Smoktunowicz była nawet druhną na ślubie Kingi Rusin z Tomaszem Lisem.

Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu i para rozstała się po dwunastu latach w 2006 roku. Rok później Tomasz Lis zaszokował wszystkich ujawniając, że w Rzymie poślubił najlepszą przyjaciółkę byłej żony.

Hanna Lis / YouTube:  DUKA International
Hanna Lis / YouTube: DUKA International
Hanna Lis / YouTube: DUKA International

Od tego Hanna Lis i Kinga Rusin udają, że w ogóle się nie znają, a zdaniem wielu internautów to właśnie pierwsza z dziennikarek była prawdziwym powodem rozpadu pierwszego małżeństwa Tomasza Lisa.

Sama Kinga Rusin odniosła się do całej sprawy tylko raz pokazując, że szybko poradziła sobie z całą sytuacją.

„Słuchaj, jak widać, można. Jak się na mnie spojrzy, to jest to dowód na to, że można to przepracować w swojej głowie. Nie można odcinać od siebie przyjaciół, wręcz przeciwnie” – mówiła wówczas była gwiazda TVN w wywiadzie dla magazynu „Gala”.

Szczęście zbudowane na czyimś nieszczęściu jest nietrwałe

Małżeństwo Hanny i Tomasz Lisów też ostatecznie nie przetrwało. Para rozstała się w 2018 roku, ale nadal pozostaje w przyjaźni.

Ostatnio poprawiły się także relacje dziennikarza z Kingą Rusin. Jednak przyjaźń miedzy obiema paniami jest nie do naprawienia. Zaskoczeni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żywioł zmienił to miejsce nie do poznania. Nagranie video jest zatrważające. Skutki nagłego załamania pogody mieszkańcy będą odczuwać przez długi czas

Jak informował portal „Życiepl.com”: Celebrytki włączają się do afery wywołanej przez lekarkę ze szpitala w Oleśnicy. Joanna Koroniewska i Magda Mołek skomentowały tą oburzającą sytuację

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda pierwszej edycji Big Brothera ujawniła, że była o krok od najgorszego. Miała wielkie szczęście. Co się przydarzyło Manueli Michalak

Sprawdź także ten artykuł: Nowe zdjęcia potwierdzają olbrzymią zmianę w życiu „Szczeny” z popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Wiadomo czym się zajmuje i jak wygląda