Jak podaje portal "Jastrząb Post", wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej liczą na to, że niegdyś tak bliscy sobie bracia, pogodzą się i ich relacje wrócą do normy. Wiele osób miało nadzieję, że dobrym pretekstem do poprawy stosunków między braćmi, będzie odsłonięcie pomnika ich mamy - tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Nie ma zgody między braćmi?

Fani rodziny królewskiej mieli nadzieję, że po tym, jak książęta William i Harry wspólnie odsłonili pomnik upamiętniający ich mamę, dojdzie między nimi do pojednania. Z doniesień brytyjskiego magazynu "New Idea" wynika, że relacje braci nie uległy poprawie - wprost przeciwnie. W zaciszu posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze miało dojść do konfontacji synów księcia Karola.

Z doniesień "New Idea" wynika, że to właśnie za murami Frogmore Cottage bracia dali upust emocjom, które nosili w sobie przez ostatnie lata. Spotkanie miała zaarażować księżna Kate, która wciąż nie traci nadziei, że Harry i William wreszcie się pogodzą. Niestety jej plan nie przyniósł oczekiwanych efektów.

Książę Harry pojawił się w Wielkiej Brytanii tydzień przed planowaną uroczystością odsłonięcia pomnika. Po przylocie musiał poddać się obowiązkowej kwarantannie. Zdecydował się zamieszkać w Frogmore Cottage w Windsorze, gdzie na co dzień mieszka jego kuzynka - księżniczka Eugenia.

Źródła tabloidu wskazują, że pobyt księcia Harry'ego nie należał do najłatwiejszych. Młodszy syn księcia Karola miał nie stawiać się na próbach i nie chcieć ujawnić swojego wystąpienia. To z kolei miało wywoływać frustrację u jego brata, Williama. Nie wiadomo, jakie słowa padły w czasie konfrontacji braci, ale źródła "New Idea" wskazują, że nie ma szans na pojednanie pomiędzy braćmi.

Książę William i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę William i książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Co sądzicie o całej sytuacji? Myślicie, że doniesienia brytyjskiego tabloidu kryją w sobie ziarno prawdy?

To też może cię zainteresować: Rodzina królewska ukrywa niewygodny sekret żony księcia Karola? W zagranicznych mediach mówi się, że księżna Camilla zmaga się z mocnym uzależnieniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Mucha i Grzegorz Wons planują powiększenie rodziny? Wymowne słowa aktorki nie pozostawiają w tej kwestii złudzeń

O tym się mówi: Janusz Korwin-Mikke i jego o 45 lat młodsza żona zadziwiają. Dominika Korwin-Mikke wyznała prawdę o swoim małżeństwie z kontrowersyjnym politykiem