Jak podaje portal "Jastrząb Post", księżna Kate miała kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. Rzecznik pałacu potwierdził doniesienia o tym, że żona księcia Williama musiała poddać się izolacji. Jak czuje się żona następcy tronu?

Księżna Kate miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem

Księżna Kate cieszy się wśród brytyjczyków ogromną sympatią. Ślub Kate z księciem Williamem w katedrze Westminsterskiej w 2011 śledziło miliony fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Niedawno para obchodziła dziesiątą rocznicę ślubu, publikując z tej okazji zdjęcia z wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wszystkim, także członkom rodziny królewskiej, choć nadal wypełniali oni swoje obowiązki względem monarchii. Zarówno książę William, jak i księżna Kate brali udział w różnego rodzaju wydarzeniach, choć zwykle działo się to za pośrednictwem łączeń online.

Rodzina królewska, z księciem Williamem i księżną Kate na czele starała się wspierać wszystkich Brytyjczyków w tym trudnym czasie. Na ich wsparcie mogli liczyć nie tylko medycy i ich rodziny, ale wszyscy obywatele. Po tym, jak liczba zakażeń spadła i zaczęto luzować obostrzenia, książę William z żoną zaczęli pojawiać się na spotkaniach osobiście.

Niestety w trakcie jednego ze spotkań księżna Kate mogła mieć kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2. "W zeszłym tygodniu księżna Cambridge miała kontakt z osobą, która później uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19" - poinformował rzecznik pałacu Buckingham, dodając, że księżna przebywa na kwarantannie od poniedziałku.

Póki co, nie wiadomo, czy u księżnej przeprowadzono testy na koronawirusa i ewentualnie jakie wynik dały. Wiadomo jednak, że póki co nie będzie wypełniała przynależnych jej obowiązków.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Księżna Diana miała wiele pomysłów na ratowanie małżeństwa. Zwierzyła się z nich swoim przyjaciółkom. Co chciała zrobić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lekarka zamieściła w sieci poruszający wpis dotyczący matki, której dziecko żyło zaledwie 30 minut. Padły gorzkie słowa pod adresem Kai Godek

O tym się mówi: Obowiązkowa religia już od września. Przemysław Czarnek zdradza co z tymi, którzy nie chodzą na zajęcia