Jak podaje portal "Jastrząb Post", od momentu opuszczenia rodziny królewskiej przez księcia Harry'ego i Meghan Markle, para unikała raczej blasku fleszy - może poza wywiadem udzielonym Oprah Winfrey. Ostatnio Harry zdecydował się opowiedzieć o swoich pociechach. Zdradził, jakie tempermenty mają jego syn i córka.

Książe Harry szczerze o rodzicielstwie

Książę Harry wspólnie z rodziną wyjechał z Wielkiej Brytanii i zamieszkał w Stanach Zjednoczonych. Niedawno rodzina Meghan Markle i Harry'ego powiększyła się. Para doczekała się narodzin córeczki - Lilibet Diany. Dziewczynka przyszła na świat 4 czerwca bieżącego roku i choć nie nosi tytułów szlacheckich, zajmuje 8 miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

Książę Harry postanowił szczerze opowiedzieć o tym, jak to jest być ojcem dwójki dzieci. W rozmowie z Edem Sheeranem podczas rozdania nagród "Well Child" wyznał, że nie jest to proste zadanie. Jednocześnie zaznaczył, że oboje z Meghan mają to szczęście, że ich córeczka ma raczej spokojny charakter.

"Lilibet jest bardzo spokojna i wydaje się być szczęśliwa, że po prostu siedzi i patrzy, gdy Archie biega jak szalony" - przyznał książę Harry. Przyznał również, że teraz jeszcze mocniej docenia trud rodziców zajmujących się chorymi dziećmi.

Wygląda na to, że pociechy Harry'ego świetnie się uzupełniają. Archie to prawdziwy wulkan energii, podczas gdy jego młodsza siostra zdaje się być oazą spokoju. Myślicie, że mała Lilibet pozostanie spokojna, czy już niedługo dołączy do harców brata?

To też może cię zainteresować: Jak wygląda miejsce spoczynku księżnej Diany? Po odsłonięciu pomnika Lady Di wszyscy mówią tylko o tym. Ma być zaniedbany i budzi wiele skrajności

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piotr Kraśko był naciskany podczas pracy w „Wiadomościach” TVP? Dziennikarz, który od lat pracuje dla konkurencyjnej stacji wskazał na dwie sytuacje

O tym się mówi: Seniorzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Szybujące w górę ceny sprawiają, że emerytom w kieszeni zostaje coraz mniej pieniędzy