Księżna Diana, choć w tym roku mijają 24 lata od tragicznego wypadku w tunelu Alma w Paryżu, wciąż pozostaje w sercach nie tylko Brytyjczyków, ale niemal wszystkich ludzi na świecie. 31 sierpnia 1997 roku, gdy Lady Di zginęła w wypadku cały świat na chwile się zatrzymał. Księżna został przetransportowana do szpitala w ciężkim stanie i zmarła w nim około 4 nad ranem z powodu obrażeń wewnętrznych.

Do dziś nie gasną echa jej dramatycznego przedwczesnego odejścia, a wciąż można usłyszeć opinie, że wypadek został zaplanowany, a palce mieszała w tym rodzina królewska, by pozbyć się Diany. Dwór stanowczo zaprzecza temu do dziś, jednak tego typu teorie krążą po świecie.

Jak wygląda grób księżnej Diany? Wiele osób uważa, że jest zapomniany i nikt o niego nie dba. Jak jest naprawdę

Okazuje się, że brat Diany, Earl Spencer zdradził, że oficjalny grób księżnej Diany, który znajduje się na terenie rodzinnej posiadłości nie jest miejscem, w którym naprawdę została pochowana księżna! Rodzina chciała uniknąć profanowania miejsca spoczynku Lady Di i jej ciało jest pochowane w miejscu znanym jedynie bliskim zmarłej.

„Komunikat dla ludzi był taki, że Diana spoczywa w rodzinnym grobie w Althorp Park, gdzie trzeba było zapłacić koło 20 dolarów, żeby oddać hołd księżnej” – mówił jej brat.

Gdzie zatem naprawdę spoczywa księżna Diana? Okazuje się, że ciało Diany naprawdę spoczywa w w kościele St. Mary’s Church w Great Brington, obok urny z prochami ojca. Miejsce zostało zabezpieczone przed wandalizmem – ustawiono metalowy, dwumetrowy płot i zamontowano czujniki ruchu.

Co jednak z pomnikiem na ukochanej wyspie Diany z dzieciństwa, czyli Althorp? Swego czasu świat obiegły zdjęcia wykonane przez kucharza Diany, Darrena McGrady’ego, które przedstawiało kiepski stan nagrobka. Sam autor fotografii przyznaje, że księżna nie zasługuje na to takie traktowanie.

Głos zabrał później rzecznik posiadłości, tłumacząc, że w parku znajduje się 14 pamiątkowych kamieni, które w naturalny sposób wrastają w krajobraz, a wyspa jest porośnięta starymi drzewami, które zapewniają prywatność grobu. Opadłe liście i gałęzie, które zasłaniają to miejsce są obcinane i sprzątane.

Jednak opinia publiczna uważa, że rodzina królewska na czele z królową Elżbietą powinna bardziej dbać o grób zmarłej Diany.

Jak informował portal "Życie PL": BEATA TADLA WYZNAŁA, ŻE MIAŁA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE. POPULARNA DZIENNIKARKA OSTRZEGA PRZED IGNOROWANIEM TYCH OBJAWÓW. SKUTKI MOGĄ BYĆ POWAŻNE

Przypomnij sobie: KORONAWIRUS NIE DAJE ZA WYGRANĄ! CZY WARIANT DELTA ZMUSI NAS DO POWROTU DO ZDALNEGO NAUCZANIA? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PROFESOR ANDRZEJ HORBAN

Portal "Życie PL" pisał również: BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI REALIZUJE SIĘ W NOWEJ ROLI. WIADOMO CO ROBI ABP SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ PO SANKCJACH Z WATYKANU I JAKIE DOSTAJE WYNAGRODZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁA WIADOMOŚĆ DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! UWIELBIANY PIŁKARZ POSTANOWIŁ PODZIELIĆ SIĘ ZE ŚWIATEM NIETYPOWYM LISTEM. AUTOREM DZIEWIĘCIOLETNI FAN