W czwartek 1 lipca księżna Diana, która zginęła w 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu, skończyłaby 60 lat.

Z tej okazji, jej ukochani synowie William i Harry postanowili upamiętnić ją jako „królową ludzkich serc” i zamówili pomnik, który stanął na terenie ogrodów Pałacu Kensington w Londynie gdzie lubiła spędzać dużo czasu.

Jak donosi portal „jastzabpost.pl”, odsłonięcie posągu księżnej Diany miało bardzo uroczysty charakter. Przypominano jej dobre serce i zasługi na rzecz działalności charytatywnej.

„Każdego dnia pragniemy, aby nadal była z nami i mamy nadzieję, że ten posąg będzie na zawsze postrzegany jako symbol jej życia i dziedzictwa” – mówili bracia zgodnie w swoim przemówieniu.

Wszystkie oczy zwrócone na braci

Księżna Diana zapisała się w historii jako jedna z najpopularniejszych osób w rodzinie królewskiej dlatego wydarzenie zwróciło uwagę wiele osób na całym świecie.

Oprócz samej uroczystości wszyscy zwrócili jednak również na zachowanie księcia Williama i Harry’ego, którzy przecież są podobno skłóceni po zarzutach wysuniętych publicznie przez młodszego z braci i jego żonę Meghan Markle w kierunku rodziny królewskiej.

Widać jednak było, że pomimo chwilowych niesnasek, nadal dobrze czują si w swoim towarzystwie. Dobrym humorem tryskał zwłaszcza książę Harry.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi przeczuciami odnośnie najbliższych tygodni. Wiadomo czego można się spodziewać jeszcze w te lato

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Szczęsny popełnił na Euro 2020 ogromny błąd, który mało kto zauważył. Bramkarz przyznał się do winy. Czy wynik mógł być inny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Grochola pokazała bardzo osobiste zdjęcie i podziękowała za uratowanie życia. Wiadomo dlaczego i co się wydarzyło u popularnej pisarki

Sprawdź także ten artykuł: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne