Odkąd książę Harry i Meghan Markle opuścili brytyjską rodzinę królewską, udzielili oni licznych wywiadów, które jak się okazuje nie zawsze były 100 procentową prawdą.

Internauci i media przeanalizowali w jakich kwestiach para często mijała się z prawdą.

Sytuacja finansowa nie taka kiepska

Książę Harry wielokrotnie narzekał na obecną sytuację finansową twierdząc, że musi utrzymywać swoją rodzinę z majątku pozostawionego mu przez matkę ponieważ ojciec i babka odcięli go od królewskiego majątku.

Tymczasem okazuje się, że książę Karol jeszcze długo wspierał syna po jego wyprowadzce z Wielkiej Brytanii.

Konsultacje z królową

Książę Harry zapewniał także, że konsultował swoje decyzje z królową Elżbietą II m.in. w sprawie imion córeczki oraz telewizyjnego projektu „The Me You Can't See”.

Tymczasem para zakupiła domenę lilibetdiana.com znacznie wcześniej, a BBC podało, że babka księcia nie wiedziała wcześniej ani o użyciu jej zdrobnienia, ani o prawdziwym temacie programu.

Królowa Elżbieta II/YouTube @Dla Ciekawskich
Królowa Elżbieta II/YouTube @Dla Ciekawskich

Miał on dotyczyć zdrowia psychicznego żołnierzy, jednak książę skrytykował w nim metody wychowawcze swojego ojca i dziadków.

W rozmowie z Oprah Winfrey były członek rodziny królewskiej wspominał także, że nigdy nie był na żadnej wycieczce rowerowej z ojcem czemu zaprzeczają fotografie.

Data ślubu

W słynnym wywiadzie para zaszokowała także wszystkich twierdząc, że wcale nie pobrała się w Windsorze na oczach zaproszonych gości i milionów widzów na całym świecie, ale trzy dni wcześniej.

Zaprzecza temu akt małżeństwa, a nawet arcybiskup Canterbury, który udzielił im ślubu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Od piątku mamy zmiany w obostrzeniach covidowych. Rząd Mateusza Morawieckiego opublikował nowe rozporządzenie. Kogo szczególnie dotkną zmiany

Jak informował portal „Życiepl.com”: Kondolencje płyną z całej Polski. Odszedł twórca kultowych filmów, które wpłynęły na pokolenia Polaków

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Majątek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego jest już w trakcie podziału. Wiadomo co zatrzymało każde z prawie byłych już małżonków

Sprawdź także ten artykuł: Ekonomiści ujawniają prawdę na temat emerytur. Jeśli nic się nie zmieni, wszyscy poniesiemy konsekwencje. Wyliczenia nie dają nam nadziei