Monika i Zbigniew Zamachowscy od kilku miesięcy są w centrum medialnej uwagi z powodu decyzji o rozstaniu, którą niespodziewanie w styczniu podjął aktor.

Od tego momentu każde z małżonków znalazło nowego partnera i zaczęło układać swoje życie na nowo. Dziennikarka powróciła już nawet do nazwiska Richardson i umawia się z Konradem Wojterkowskim, a aktor zauroczył się podobno koleżanką po fachu Gabrielą Muskałą.

Do załatwienia przed ostatecznym rozwodem pozostały jeszcze sprawy majątkowe.

Małżonkowie dzielą swoje rzeczy

Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem rozstania w mediach, Zbigniew Zamachowski był widziany jak wynosi wiele rzeczy ze wspólnego mieszkania na Żoliborzu i pakuje je z pomocą syna do auta.

Wśród nich były między innymi obrazy, elementy dekoracyjne oraz pianino. Z kolei Monika Richardson miała zatrzymać luksusowy samochód.

Teraz do ustalenia pozostały wszelkie inne wspólne aktywa zgromadzone w czasie ponad 10-letniego związku.

„Teraz oboje omawiają sprawy majątkowe, by wkrótce spotkać się w sądzie na rozprawie rozwodowej” – podaje informator „Super Expressu”.

Jak widać rozwód jest już kwestią czasu i zbliża się naprawdę dużymi krokami. Myślicie, że małżonkowie załatwią sprawę szybko bez zbędnych komplikacji? A może wezmą przykład z Maryli Rodowicz i Andrzeja Dużyńskiego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Od piątku mamy zmiany w obostrzeniach covidowych. Rząd Mateusza Morawieckiego opublikował nowe rozporządzenie. Kogo szczególnie dotkną zmiany

Jak informował portal „Życiepl.com”: Anna Lewandowski szczerze powiedziała co myśli o wczorajszym meczu. Ważne słowa skierowała do Roberta Lewandowskiego i jego drużyny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Cichopek odniosła się do kryzysu w swoim małżeństwie z Marcinem Hakielem. Jak radzą sobie aktorka i tancerz po kilkunastu latach związku

Sprawdź także ten artykuł: Ekonomiści ujawniają prawdę na temat emerytur. Jeśli nic się nie zmieni, wszyscy poniesiemy konsekwencje. Wyliczenia nie dają nam nadziei