Czasami napięty harmonogram nie pozwala ludziom na regularne ćwiczenia. Po długim dniu w pracy trzeba wykonać mnóstwo prac domowych, przez co ćwiczenia są prawie niemożliwe.

Najwyraźniej dzięki innowacyjnemu i kreatywnemu pomysłowi tego Filipińczyka możesz teraz ćwiczyć i robić pranie w tym samym czasie!

Pochodzący z Mindanao Dandy Abdulmalik Vicentino, który mieszka w mieście Davao, stworzył wynalazek, który pozwala ćwiczyć podczas prania, gdzie połączył rower i pralkę.

Od tego czasu jego twórczy pomysł wzbudził duże zainteresowanie w Internecie.

Niesamowity pomysł mężczyzny z Filipin służy nie tylko pięknej sylwetce, ale i środowisku! Pralka bez prądu? To możliwe!

Ten człowiek miał genialny pomysł, który wcielił w życie w ciągu kilku chwil!
Większość z nas pamięta, że i w Polsce istniały takie pomysły na kreatywne pranie, które wymagały przyłożenia siły w trakcie domowych porządków.

Sama pralka Frania, choć zasilana prądem, również wymagała sporo zachodu i przyłożenia siły, aby skutecznie i do czysta wyprać ubrania i inne materiały.

Zatem poniższy wynalazek Filipińczyka może przyczynić się nie tylko do poprawienia naszej formy, ale i przede wszystkim, pomóc w oszczędzaniu energii elektrycznej, co przełoży się na czystszy świat.

Jak wyjaśnił Vicentino na poniższym filmie, użył „porzuconego roweru treningowego” i podłączył go do pralki. Aby skorzystać z pralki, użytkownik będzie musiał pedałować na rowerze, aby pralka się obracała.

Pralka jest w stu procentach zależna od energii mechanicznej wytwarzanej z roweru, dzięki czemu może zaoszczędzić pieniądze użytkownika przed koniecznością płacenia wysokiego miesięcznego rachunku za prąd.

Jest również idealny dla tych, którzy chcą schudnąć! Brzmi całkiem interesująco, prawda?

For Sale Pedal Washing Machine

These Pedal Washing Machines are Available at Firm Faith-PH. Made by Dandy Abdulmalik Vicentino. Davao city.

Posted by Firm Faith - PH on Saturday, April 7, 2018

Jak informował portal „Życie PL”: ROZGOTOWANY MAKARON, PĘKNIĘTE JAJKO PODCZAS GOTOWANIA CZY PRZESOLONA ZUPA? PROSTE ROZWIĄZANIA KUCHENNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE LEPIEJ ZNAĆ

Przypomnij sobie: NAGRANIE ZMROZIŁO KREW W ŻYŁACH INTERNAUTÓW! MAMA GWIAZDY SOCIAL MEDIÓW NAGRAŁA OPUSZCZONY DOM, SZCZEGÓŁ W OKNIE PRZERAŻA

Portal „Życie PL” pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O ZAROBKACH W TELEWIZJI POLSKIEJ, ZWYKLI POLACY MOGĄ POMARZYĆ O TAKIEJ PENSJI. KILKANAŚCIE MILIONÓW ZŁOTYCH TO PULA NA NAGRODY