Jak podaje porta "O2", zdjęcia zrobione przez przerażoną matkę 19-latki obiegły sieć. Widać na nich, jak dziewczyna wije się w konwulsjach, które były zapewne wynikiem podania jej czegoś w drinku. Półprzytomną nastolatkę karetka przewiozła ze szpitala.

Nastolatka wybrała się na imprezę

19-letnia Neve Taylor z Sheffield w South Yorkshire. postanowiła wybrać się na imprezę wspólnie z grupą swoich przyjaciół. Postanowili w ten sposób uczcić znaczące złagodzenie restrykcji wprowadzonych z powodu koronawirusa. Niestety to, co miało być dobrą zabawą skończyło się w szpitalu.

Sarah Scott, mama Neve, wskazała, że przyjaciółka córki zadzwoniła do niej o 1:45 w nocy i powiedziała, że jej córka bardzo źle się czuje. Poinformowała także, że wezwała karetkę. Sarah dotarła do klubu przed pogotowiem. Kiedy ją zobaczyła była pewna, że coś jej podano. Neve miała ogromnie rozszerzone źrenice.

Neve/YouTube @tarek adele
Neve/YouTube @tarek adele
Neve/YouTube @tarek adele

Kobieta znalazła ją w miejscu imprezy pół przytomną i mocno zdezorientowaną. Z każdą chwilą stan jej nastoletniej córki stawał się coraz poważniejszy. Nagle "zrobiła się zupełnie wiotka i nie reagowała". Szczękała zębami, a twarz ciągle wykrzywiał grymas bólu. Kobieta przyznaje, że serce jej pękało, gdy patrzyła co dzieje się z jej dzieckiem.

Neve była pewna, że wrzucono jej coś do drinka. Lekarze potwierdzili, że została podtruta, choć nie udało im się ustalić czym, bo ilość substancji w jej organizmie nie była duża. Sama Neve przyznała, że zaczęła się źle czuć po 10 minutach od wypicia pierwszego drinka.

Przyjaciele zabrali ją na świeże powietrze, ale to niewiele pomogło. Nastolatka zaczęła wymiotować, a następnie zasłabła. Reszta wydarzeń zatarła się w jej pamięci. Wspólnie z mamą postanowiły umieścić zdjęcia z feralnej nocy w sieci, żeby ostrzec innych.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Meghan i Harry przestali się ze sobą dogadywać? Czarne chmury nad byłą parą książęcą? Ochroniarz Sussexów zdradził ich wielką tajemnicę. Co ich dzieli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister zdrowia zapowiedział dużą zmianę dla Polaków! Czy potężną liczbę przychodni lekarskich czeka utrata kontraktu z NFZ? Co dalej z pacjentami

O tym się mówi: Zdjęcia Wojciecha Szczęsnego obiegły szwedzkie media. Zachowanie polskiego bramkarza wywołało burzę. O co chodzi