Jak podaje portal "Pomponik", przed meczem Polski z Hiszpanią Wojciech Szczęsny dał się przyłapać z papierosem. Paulo Sousa, selekcjoner polskiej reprezentacji wziął bramkarza w obronę. O słowach tych rozpisują się szwedzkie media. Jest to jeden z głównych tematów, jakie poruszane są przed decydującym starciem Polski ze Szwecją.

Kontrowersyjne zdjęcie Wojciecha Szczęsnego

Piłkarze muszą zachować niezwykłą czujność, do każdy ich krok bacznie śledzą paparazzi. Niedawno w sieci mieliśmy okazję zobaczyć, jak nasi reprezentanci wypoczywają nad basenem. Znacznie większe zainteresowanie wywołało jednak zdjęcie Wojciecha Szczęsnego z paczką papierosów.

Zdjęcie Wojciecha Szczęsnego z papierosem w ustach zrobiono przed hotelem w Sewilli, jeszcze przed meczem z Hiszpanią, który naszej drużynie udało się zremisować, zachowując szansę na wyjście z grupy. Szwedzki dziennikarz poprosił o komentarz do zdjęcia selekcjonera polskiej reprezentacji, Paulo Sousa. Dodał, że w Szwecji widok piłkarza z papierosem wywoła spore poruszenie.

Nasz selekcjoner stwierdził, że gorsze od palenia papierosów jest robienie piłkarzom zdjęć z ukrycia. Przed spotkaniem reprezentacji Polski i Szwecki, media w kraju naszych rywali podkręcają temat nieszczęsnego zdjęcia Wojciecha Szczęsnego i wypowiedzi selekcjonera. W szweckich mediach możemy przeczytać m.in., że polscy piłkarze mogą palić pod warunkiem, że robią to w ukryciu.

Paulo Sousa/YouTube @Łączy nas piłka
Paulo Sousa/YouTube @Łączy nas piłka
Paulo Sousa/YouTube @Łączy nas piłka

Szwedcy dziennikarze przypomnieli, że gdy "Wojciech Szczęsny został przyłapany na paleniu pod prysznicem, musiał opuścić Arsenal", a dla Paula Sousy nie stanowi to żadnego problemu. Starcie obu drużyn już dziś o godzinie 18:00.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Tadeusz Rydzyk się tego nie spodziewał! Potężnie mocne słowa ze strony innego księdza pod adresem szefa Radia Maryja. Wypowiedź poruszyła wiele osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Historia mamy Andrzeja Piasecznego mrozi krew w żyłach. Piosenkarz oddał jej cześć w wyjątkowy sposób. O co chodzi

O tym się mówi: Minister Obrony Narodowej podjął decyzję o wysłaniu do jednego z polskich miast Wojsk Obrony Terytorialnej. Skąd taka decyzja