Wiadomo, że koty wykonują ogromnie wiele czynności w ciągu dnia, a nawet w nocy. Uwielbiają wędrować i oglądać różne miejsca, polują, walczą z psami i nie tylko. Ale pewien kot poświęcił się złodziejskiemu życiu! To Jordan, czarno-biały kot, który w nocy para się fachem złodziejaszka, a jego nietypową pasję odkrył właściciel futrzaka. Nic tak nie dziwi całej okolicy, jak kot włóczący się nocą po domach, kradnący buty. Można je znaleźć w zupełnie innym miejscu, a dokładnie… na podwórku jego właściciela!

Dowiedziawszy się o „przestępczych” działaniach swojego kota, właścicielka Jordana, BJ Ross z Altoona w Pensylwanii, założyła konta w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie, ujawniając „złośliwe” działania Jordana.

Ku jej rozczarowaniu Jordan wymykał się w nocy i kradł buty sąsiada, a po powrocie do domu często nosi je w pyszczku. Ross podzieliła się złodziejskimi przyzwyczajeniami Jordana na Facebooku w celu zwrócenia skradzionych butów prawowitym właścicielom.

– Jeśli znacie mojego kota Jordana, wiecie, że uwielbia przynosić buty do domu! – właścicielka kota napisał w lokalnej grupie na Facebooku.

Był styczeń, kiedy Ross zauważyła, że liczba skradzionych butów rośnie na jej podwórku. Początkowo chciała je wyrzucić, myśląc, że Jordan musiał je ukraść z jakiegoś wysypiska śmieci, dopóki nie zdała sobie sprawy, że to „prezenty” od Jordan.

Kot kradnie buty sąsiadom!

– Jordan przynosił codziennie od jednej do trzech par butów. Nawet gdyby nosił je po jednym bucie na raz, wróciłby do tego samego miejsca, z którego je ukradł i przyniósłby drugi but – wyjaśniła Ross.

Dziś w domu Ross jest około 80 par butów, a także rękawiczki baseballowe, ochraniacze na łokcie i kolana, zabawki, a nawet stroje kąpielowe.

Chcąc wiedzieć, dokąd Jordan udaje się na swoje nocne przygody, Ross zdecydowała się podłączyć do niego urządzenie śledzące GPS. Miała nawet kamery monitoringu zainstalowane z tyłu domu, aby uzyskać więcej dowodów.

Według GPS Jordan może przejść 12-13 km w ciągu nocy, odwiedzając różne domy w okolicy. To dowodzi, że kot chciał przynieść swojej właścicielce kompletne pary butów, ale mógł nieść tylko jeden but na raz. Jordan przygotowywał się do swoich nocnych przygód, przesypiając całe godziny w ciągu dnia.

Miejmy nadzieję, że z pomocą grup w mediach społecznościowych Ross będzie w stanie zwrócić wszystkie skradzione buty prawowitym właścicielom.

Jak informował portal „Życie PL”: ROZGOTOWANY MAKARON, PĘKNIĘTE JAJKO PODCZAS GOTOWANIA CZY PRZESOLONA ZUPA? PROSTE ROZWIĄZANIA KUCHENNYCH PROBLEMÓW, KTÓRE LEPIEJ ZNAĆ

Przypomnij sobie: NAGRANIE ZMROZIŁO KREW W ŻYŁACH INTERNAUTÓW! MAMA GWIAZDY SOCIAL MEDIÓW NAGRAŁA OPUSZCZONY DOM, SZCZEGÓŁ W OKNIE PRZERAŻA

Portal „Życie PL” pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE O ZAROBKACH W TELEWIZJI POLSKIEJ, ZWYKLI POLACY MOGĄ POMARZYĆ O TAKIEJ PENSJI. KILKANAŚCIE MILIONÓW ZŁOTYCH TO PULA NA NAGRODY