Jak podaje portal "Jastrząb Post", w czasie wizyty pary prezydenckiej w Wielkiej Brytanii, doszło do spotkania Jill Biden z księżną Kate. Niestety pierwsza dama nie uniknęła wpadek, podobnie zresztą, jak osoby odpowiedzialne za zorganizowanie spotkania. Co się stało?

Spotkanie Jill Biden i księżnej Kate

Jill Biden od kilkumiesięcy pełni funkcję pierwszej damy i zawsze stanowi wsparcie dla swojego męża, zarówno w czasie wydarzeń krajowych, jak i podróży zagranicznych. Ostatnio Jill i Joe Bidenowie przylecieli do Wielkej Brytanii, gdzie spotkali się m.in. królową. Pierwsza Dama USA spotkała się również z księżą Kate.

Najpierw obie panie wybrały się do Akademii Connor Downs, a potem wzięły udział w dykusji, w której poruszono kwestie wzmocnienia pozycji kobiet, dzieci oraz wczesnej edukacji. To właśnie w trakcie tej debaty Kate zpytano o narodziny małej Lilibeth Diany. Żona księcia Williama dość powściągliwie przyznała, że nie może doczekać się momentu, kiedy ją pozna.

Księżna Kate i Jill Biden/YouTube @Access
Księżna Kate i Jill Biden/YouTube @Access
Księżna Kate i Jill Biden/YouTube @Access

Wpadka Jill Biden

Spotkanie księżnej Kate i Jill Biden przyciągnęło uwgę mediów z całego świata. Eksperci od etykiety i savoir-vivre bacznie przyglądali się i analizowali każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Oceniała je również Aleksandra Pakuła, założycielka Instytutu Etykiety. Ekspertka zwróciła uwagę na buty, jakie w czasie wspomnianego spotkania miała na sobie żona prezydenta Joe Bidena.

Pierwsza dama Ameryki wybrała na tę okazję buty z odkrytą piętą, co Pakuła przyrównała do sytuacji, w której prezydent USA założyłby sandały. Do tego Jill Biden założyła nogę na nogę, co nie jest eleganckim zachowaniem.

Ocena spokania Jill Biden i księżnej Kate/Instagram @Aleksandra Pakuła
Ocena spokania Jill Biden i księżnej Kate/Instagram @Aleksandra Pakuła
Ocena spokania Jill Biden i księżnej Kate/Instagram @Aleksandra Pakuła

Pakuła dostrzegła również błąd po stronie organizatorów spotkania. Na stole, przy którym obradowały obie panie, pojawił się pognieciony "obrus".

Podzielacie te spostrzeżenia?

To też może cię zainteresować: Agata Młynarska otwarła się na temat swojej choroby. To bardzo rzadka dolegliwość, o której mówiła już także artystka Lady Gaga. Co o niej wiadomo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matka ostrzega innych przed tą sytuacją. Jej córki nie dało się dobudzić. Co się stało z dziewczynką i jak można było tego uniknąć

O tym się mówi: Dlaczego Robert Lewandowski nie był wspierany przez żonę w trakcie Euro 2020? Powód zaskakuje