Pewna kobieta z Filipin twierdzi, że restauracja fast food podała jej ręcznik smażony w głębokim tłuszczu zamiast smażonego kurczaka, którego zamówiła.

Szok i mdłości po przekrojeniu kurczaka w cieście

Użytkowniczka Facebooka Alique Perez, powiedziała, że dokonała odkrycia po tym, jak jej syn narzekał, że trudno jest ugryźć i pokroić smażonego kurczaka Jollibee, którego zamówiła dla niego na wynos.

W swoim poście na platformie mediów społecznościowych Perez powiedziała, że ​​przerwała kawałek „kurczaka” rękami i rzekomo znalazła ręcznik smażony w głębokim tłuszczu. Opisała to doświadczenie jako „obrzydliwe i żenujące” zauważając, że zamówienie nadeszło z sieci restauracji Jollibee w mieście Taguig za pośrednictwem lokalnej firmy dostarczającej jedzenie o nazwie Grab. „To naprawdę niepokojące… Jak do diabła umieściłeś ręcznik w cieście, a nawet go usmażyłeś!?”

Perez napisała w poście, który został udostępniony ponad 80 000 razy. Film, który Alique Perez zamieściła w poście, przedstawiał niebieską tkaninę umoczoną w cieście. „Najgorsze doświadczenie w historii” – powiedziała, gdy kamera przybliżyła pojemnik z jej zamówieniem.

Jollibee podzieliło się od tego czasu oświadczeniem w tej sprawie, mówiąc, że zostali zmuszeni do zamknięcia oddziału w Bonifacio Global City na trzy dni, począwszy od 3 czerwca, w celu „sprawdzenia zgodności z procedurami” i „przekwalifikowania zespołu sklepu”.

Co o tym sądzicie? Jak można było przez przypadek złapać za ręcznik, zanurzyć w cieście i usmażyć na głębokim tłuszczu jako kurczaka?

O tym się mówi: Owoce i warzywa mocno podrożały. Ile kosztują truskawki i czereśnie? Na targu zapłacimy za nie krocie

Zerknij tutaj: Rodzina Martyniuków mierzy się z kolejnymi problemami. Zenek Martyniuk pełen niepokoju o mamę. Z jakiego powodu

Nie przegap też tego: Matka odzyskała dziewięcioro dzieci po bulwersującej decyzji sądu. Niestety ich szczęście nie potrwa długo