Jak przypomina portal "Super Express", Zenon Martyniuk jest niezwykle mocno związany ze swoją mamą. Zawsze stara się, żeby jego rodzicielce niczego nie brakowało. Niestety upływający czas nie jest jego sprzymierzeńcem. Z doniesień medialnych wynika, że w ostatnim czasie pani Teresa Martyniuk podupadła na zdrowiu, co budzi obawy jej syna. Postanowił wysłać mamę na turnus do sanatorium, gdzie seniorka będzie mogła nieco podreperować zdrowie.

Zenek Martyniuk pełen obaw o mamę

74-letnia dziś mama Zenka Martyniuka przez bardzo wiele lat cieszyła się dobrym zdrowiem. Niestety przed ponad rokiem kobieta przeszła zawał serca. Całą sytuację niezwykle mocno przeżył jej syn, który zdecydował się jeszcze mocniej zadbać o zdrowie swojej mamy i otoczyć ją jeszcz bardziej troskliwą opieką niż do tej pory.

Zenek Martyniuk/ YT
Zenek Martyniuk/ YT
Zenek Martyniuk/YouTube @Julia K

Wspólnie ze swoją siostrą starają się dbać o to, żeby pani Teresa ściśle przestrzegała zaleceń lekarza, dużo odpoczywała i brał przepisane leki. Zenek Martyniuk przyznaje, że nie zawsze jest łatwo, bo jego rodzicielka "czasem nie może usiedzieć na miejscu". Dodał, że wysłał mamę na czterotygodniową rehabilitację w Supraślu, która pozwoliła jej poczuć się znacznie lepiej.

I choć pani Teresa po zabiegach czuje się już dobrze, to jej syn w dalszym ciągu się o nią martwi. W rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" Zenek Martyniuk przyznał, że nadzieją napawa go to, że powoli wszystko wraca do normalności i znoszone obostrzenia pozwolą mu wysłać mamę do sanatorium dla "sercowców", gdzie Teresa Martyniuk będzie mogła skorzystać z szerokiej gamy zabiegów.

Pani Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K
Pani Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K
Pani Teresa Martyniuk/YouTube @Julia K

Mamie Zenka Martyniuka życzymy dużo sił i zdrowia na kolejne lata.

To też może cię zainteresować: Kasia Tusk przyłapana po raz pierwszy po wiadomości o ciąży. Najnowsze zdjęcie rozwiewa wszystkie wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści ze świata kina. Odeszła gwiazda znana między innymi z "Archiwum X"

O tym się mówi w Polsce: TVP publikuje oświadczenie w sprawie Krzysztofa Krawczyka juniora. O co poszło

O tym się mówi na świecie: Kto poinformował księcia Harry'ego o odejściu księcia Filipa? Wcale nie była to rodzina królewska