Psy są najlepszym przyjacielem mężczyzn z prostego powodu – w kontaktach z ludźmi są prawdziwe i nigdy nas nie oszukują. Prawie wszystkie psy okazują swoje podekscytowanie machając ogonami, gdy widzą swoich ludzkich przyjaciół.

Jednak ten przyjazny golden retriever o imieniu Loubie ma szczególny sposób, by wyrazić swoje uczucia wobec ludzi i to wszystkich, których widzi podczas spaceru, w tym nieznajomych! Suczka zdaje się mówić: potrzebuję trochę miłości! Loubie czule przytula nieznajomego i naprawdę jej się to podoba!

Kiedy jej właściciel Cesar Fernandez-Chavez zabiera ją na wieczorny spacer, Loubie nie może ukryć swoich uczuć i sama podchodzi do nieznajomych, by otrzymać trochę pieszczot i rozczulających wszystkich przechodniów uścisków. Uwielbia obejmować przednimi łapkami ludzkie nogi i prosić o miłość. Społeczność nadała jej przydomek „Przytulaśny pies”!

Loubie naprawdę sprawia, że każda osoba, którą przytula, czuje się szczęśliwsza, a czasem nawet przezwycięża złe doświadczenia, przez które przeszła w ciągu dnia.

Urocza suczka hitem Internetu! "Kocha" każdego napotkanego człowieka

Jak to jednak możliwe, by pies wykonywał takie, dość trudne dla niego akrobacje z ciałem? Choć może się to wydawać dziwne to Loubie doskonale sobie radzi i można rzec, że jest prawdziwą psią gimnastyczką!

- Bardzo dobrze się trzyma, w zależności od tego, gdzie stoję. Muszę się upewnić, że zachowuję równowagę, przy mogła się na mnie oprzeć – powiedział właściciel Loubie, Cesar Fernandez-Chavez.

Dzięki kochającej naturze Loubie stała się sensacją w Internecie i psią gwiazdą Instagrama. Jej konto na Instagramie ma ponad 190 tysięcy obserwujących, a ludzie uwielbiają oglądać jej zdjęcia, na których z wielką czułością przytula się do przechodniów. Fotki sprawiają, że dzień każdego z nas jest choć odrobinę lepszy.

Jak informował portal "Życie PL": JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED ZATRUCIEM GRZYBAMI? SEZON W PEŁNI, GRZYBIARZY W LASACH PEŁNO, JEDNAK GRZYBOBRANIE MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Przypomnij sobie: CZY MOŻLIWE JEST, BY PRZEZ BRAK SZCZEPIENIA NA GRYPĘ OTRZYMAĆ ZWOLNIENIE Z PRACY? ZDUMIEWAJĄCE PRZEPISY PRAWA, CZY STANĄ SIĘ POWSZECHNĄ PRAKTYKĄ

Portal "Życie PL" pisał również: KOBIETA MYŚLAŁA, ŻE NIGDY NIE ZAJDZIE W CIĄŻĘ TO WYDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD! PARA ADOPTOWAŁA TROJACZKI, TO, CO ZDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ BYŁO NIESAMOWITE