Jak podaje portal "Jastrząb Post", księżna Kate szybko podbiła serca Brytyjczyków, którzy nie ukrywają, że to właśnie ją i księcia Williama chętnie widzieliby zasiadających na tronie, kiedy odejdzie królowa Elżbieta II. Fani żony księcia Williama nie kryją obaw o stan zdrowia księżnej. W ostatnim czasie Kate bardzo mocno schudła. Wszyscy zadają sobie pytanie, dlaczego?

Obawy o zdrowie księżnej Kate

W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani dostrzegli, że księżna Kate mocno straciła na wadze. Choć zawsze zachwycała szczupłą sylwetką, teraz wydaje się chudsza niż kiedykolwiek. Brytyjskie tabloidy rozpisują się, co może leżeć u podłoża takiego stanu rzeczy.

Księżna Kate/YouTube @Aktualności 360
Księżna Kate/YouTube @Aktualności 360
Księżna Kate/YouTube @Aktualności 360

Zwracają między innymi uwagę na to, że księżna Kate musi mierzyć się teraz z ogromną presją. Zaczęło się w momencie, kiedy książę Harry i Meghan Markle postanowili odejść z rodziny królewskiej i żyć na własny rachunek. Potem przyszła epidemia, choroba księcia Filipa i jego śmierć. Powodów do zmartwień nie brakowało.

Szczególnie boleśnie księżna Kate przeżywa odejście Harry'ego i to, że znacznie oddalił się od brata. Także dzieci księżnej Kate i Williama mocno odczuwają stratę wujka i często o niego pytają. Księżna Kate chciałaby coś zrobić, zmienić ten stan rzeczy, niemniej jednak jest zupełnie bezsilna, "co gryzie ją od środka".

Tabloidy wskazują, że ciągły stres, z jakim mierzy się księżna Kate, sprawia, że niemal zupełnie straciła apetyt i ciągle traci na wadze. Fani brytyjskiej monarchii mają nadzieję, że najbliższy czas okaże się dla księżnej Kate nieco spokojniejszy i mniej stresujący.

Księżna Kate/YouTube @Viva!
Księżna Kate/YouTube @Viva!
Księżna Kate/YouTube @Magazyn Viva!

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: To nie koniec sensacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Harry ujawnił kolejne szczegóły i oskarżył samą królową Elżbietę. Wiadomo co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o ogromnej stracie. "Mam ciarki, jak o tym mówię"

O tym się mówi: Hanna Bielicka nie miała życia usłanego różami. Jak dziś wygląda miejsce i spoczynku