"JastrzabPost" postanowił przeanalizować pewne zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym koncie aktorki Beaty Ścibak-Englert. Czy Zbigniew Zamachowski faktycznie nie szczędzi czułości jednej z aktorek?

To rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach

Gdy paparazzi narobili zdjęć aktorowi Zbigniewowi Zamachowskiemu, gdy pakował swoje rzeczy do auta, by wyprowadzić się do kawalerki, na łamach tabloidów wręcz zawrzało. Nie obyło się także bez głębokich analiz instagramowego konta Moniki Zamachowskiej, która nie ukrywała w swych publikacjach, że rozstała się z mężem.

Zmiana fryzury aktorki także nie umknęła uwadze tabloidów i internautów, którzy natychmiast powiązali wizytę u fryzjera z poważną zmianą w życiu dziennikarki.

W rozmowie z "Faktem", dziennikarka okazała opanowanie emocji mówiąc o rozstaniu z mężem. Okazuje się, że to on podjął tę smutną decyzję.

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja...

Informator "Pudelka" natomiast stwierdził, że małżonkowie rozstali się w zgodzie po szczerej rozmowie o różnicach w charakterach. Aktor miał przyznać żonie Monice, że poczuł coś więcej do Gabrieli Muskały, którą poznał podczas prób do spektaklu "Oszuści", a potem wspólnie wzięli udział w osławionym strajku kobiet.

To zdjęcie wzbudziło zainteresowanie medialne, gdyż Zbigniew Zamachowski muska dłonią Muskałę Gabrielę...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: GIF zdecydował o natychmiastowym wycofaniu ze sprzedaży popularnego leku. Seria, którego leku została wycofana

Zerknij tutaj: Niepokojąca przepowiednia się spełnia? Czy klątwa faraona zmieni cały świat? Te słowa budzą niepokój