Jak podaje portal "Wirtualna Polska", wywiad, jakiego udzielili Harry wspólnie z Meghan Markle Oprah Winfrey, wywołał poruszenie w niemal każdym zakątku globu. Podzielił on nie tylko wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej, ale ponoć również jej członków. Z doniesień medialnych wynika, że najwięcej emocji wywiad wzbudził w bracie Harry'ego, księciu Williamie.

Poruszenie w rodzinie królewskiej po wywiadzie Harry'ego i Meghan

Tajemnicą nie jest fakt, że księżna Kate bardzo mocno przeżyła odejście z rodziny królewskiej księcia Harry'ego. Przez bardzo wiele lat tworzyli wspólnie z Harrym i Williamem zgraną drużynę. Nie bez znaczenie jest również kryzys w braterskich relacjach. Niestety przepaść między synami księżnej Diany i księcia Karola wciąż sie pogłębia.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @CBS

Media donoszą, że księżna Kate i Meghan Markle nie specjalnie za sobą przepadają i żywią wobec siebie raczej chłodne uczucia. Po tym, jak amerykańska aktorka dołączyła do rodziny królewskiej media wielokrotnie donosiły o konflikcie między obiema paniami. Miały nie być w stanie przebywać ze sobą w jednym miejscu i walczyć o sympatię królowej. Czy w tych doniesieniach jest choćby ziarno prawdy?

Księżna Kate nie odnosi się do tej kwestii, jednak rąbka tajemnicy uchyliła Meghan w wywiadzie dla Oprah. Amerykańska aktorka przyznała, że choć początkowo była ciepło przyjęta, z czasem wszyscy zaczęli się od niej odsuwać. Powiedziała, że księżna Kate miała ją doprowadzić do płaczu przed ślubem. Media donosiły dotąd, że było na odwrót.

Jedna z brytyjskich ekspertek od spraw rodziny królewskiej, Katie Nicholl, przyznała, że Kate może być bardzo zasmucona wciągnięciem ją do sprawy, bo to ona miała być rozjemcą między zwaśnionymi braćmi. Pogorszenie stosunków z Williamem potwierdził sam książę Harry, choć jednocześnie dodał, że "czas leczy rany".

Książę Harry i książę William/ YouTube @Dla Ciekawskich

Nicholl dodała również, że książę William jest zdruzgotany udzielonym przez brata i bratową wywiadem, tym bardziej, że "w całą tę sagę została wciągnięta księżna Cambridge, a tego William nienawidzi".

Jak oceniacie wywiad udzielony przez Meghan Markle i księcia Harry'ego?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: