Jak podaje portal o2, jedna z nastolatek w Kolumbii Brytyjskiej została odesłana do domu, a powodem takiej decyzji nauczycieli był kontrowersyjny strój nastolatki. Czy faktycznie sposób w jaki ubrała się 17-latka był nieadekwatny do jej wieku?

Ojciec nastolatki jest zniesmaczony!

O zaistniałej sytuacji poinformował ojciec nastolatki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak zaznaczył Christopher Wilson, jego córka była zrozpaczona tym, w jaki sposób została potraktowana przez nauczycieli. Mężczyzna również jest oburzony takim zachowaniem dydaktyków.

- Dzisiaj moja córka została odesłana do domu za noszenie ubrania, które sprawiało, że jej nauczyciele "czuli się niezręcznie". Córka została wytypowana na środek klasy, po czym usłyszała, że musi opuścić zajęcia. Do domu wróciła ze łzami w oczach – napisał mężczyzna na swoim Facebooku.

Jak się okazuje, Karis założyła do szkoły biały golf, natomiast na niego dobrała jeszcze czarną sukienkę, która sięgała dziewczynie do kolan i miała nieliczne koronkowe wykończenia.

Dziewczyna nie miała złych zamiarów!

Co więcej, ojciec dziewczyny wyznał, że odbył już rozmowę z dyrektorem oraz wicedyrektorem szkoły, do której uczęszcza Karis. Według relacji mężczyzny, dyrektor szkoły zaznaczył, że nauczyciel, który kazał nastolatce wrócić do domu ma dość staroświeckie poglądy.

Christopher Wilson zaznaczył także, że nastolatka nie miała na celu nikogo oburzyć swoją stylizacją, a dodatkowo żaden z elementów jej garderoby nie prześwitywał ani też nie podkreślał seksualności nastolatki. Na co dzień Karis nosi bowiem do szkoły dres i bluzę.

Pod postem mężczyzny niemal natychmiast pojawiły się słowa wsparcia od internautów, którzy uważają, że zachowanie nauczyciela było niestosowne i przesadzone!

Jak informował portal "Życie PL": PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Przypomnij sobie: TE GWIAZDY NA PRZESTRZENI LAT PRZESZŁY OGROMNĄ ZMIANĘ. CIĘŻKO POZNAĆ, ŻE TO TE SAME OSOBY. INTERNAUCI SĄ ZDUMIENI MAGIĄ ZABIEGÓW PLASTYCZNYCH

Portal "Życie PL" pisał również: CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ PÓJDZIE W ŚLADY MAMY? 15 - LETNIA ANNA DĄBRÓWKA SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ SHOW - BIZNESU. JAK OBECNIE WYGLĄDA NASTOLATKA

Pisaliśmy również o: NOWY ROZDZIAŁ W ŻYCIU KRZYSZTOFA IBISZA? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. INTERNAUCI NIE MAJĄ NAWET NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE PREZENTER SIĘ ZARĘCZYŁ