Nieprawdopodobne wieści prosto z życia Krzysztofa Ibisza. Czy prezenter właśnie rozpoczyna całkiem nowy rozdział w życiu? Wszystko na to wskazuje. Internauci nie mają nawet najmniejszych wątpliwości, że prezenter się zaręczył! Czy to prawda? Kim jest wybranka mężczyzny?

Krzysztof Ibisz bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych i rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Prezenter znany jest już od wielu lat, a w swojej karierze prowadził wiele programów rozrywkowych czy imprez masowych.

W życiu prywatnym mężczyzna ma za sobą dwa związki małżeńskie, jednak od dłuższego czasu w mediach było naprawdę cicho w kwestii jego życia miłosnego - okazuje się jednak, że Krzysztof Ibisz jest w związku, lecz wraz z wybranką sprytnie skrywają ową relację. Kim jest wybranka prezentera?

Czy Krzysztof Ibisz się zaręczył?!

Internauci są bardzo spostrzegawczy! Jakiś czas temu fani Krzysztofa Ibisza spostrzegli, że czas Nowego Roku spędzał w Meksyku. W tym samym czasie i miejscu była także modelka z drugiej edycji programu “Top Model”, Joanna Kudzbalska – wtedy kobieta zaprezentowała na swoim Instagramie pierścionek zaręczynowy.

Co więcej, kilka miesięcy prędzej Ibisz przebywał na Mykonos, a w tym samym czasie także... Joanna Kudzbalska. Czy Internauci mają rację?