Nie od dziś wiadomo, że zabiegi medycyny estetycznej potrafią zdziałać prawdziwe cuda zarówno z twarzą, jak i całą sylwetką. Te gwiazdy dzięki owym zabiegom na przestrzeni lat przeszły ogromną zmianę. Ciężko poznać, że to te same osoby. Internauci są zdumieni magią zabiegów plastycznych!

Jak wiadomo, medycyna estetyczna w ciągu ostatnich lat staje się coraz bardziej modna i powszechna. Wśród gwiazd to już normalne, że zmieniane jest praktycznie wszystko i na nikim nie robi to wrażenia, jednak bardzo łatwo jest przesadzić i uzyskać wręcz karykaturalny efekt...

Zobacz zestawienie gwiazd, które już praktycznie nie przypominają siebie sprzed lat!

Ciężko uwierzyć, że to te same osoby!

Jako jedną z największych przemian wskazuje się Kylie Jenner, która zmieniła w sobie zarówno sylwetkę, usta, kształt brody czy nosa.

Kylie Jenner/ pudelek.pl

Bella Hadid słynie ze swojej nieprzeciętnej urody – co okazuje się nieprawdą, ponieważ kiedy próbowała swojej kariery w modelingu, powiedziano jej, że jest zbyt przeciętna. Młoda dziewczyna z pomocą rodziców przeszła szereg operacji plastycznych, dlatego dziś zachwyca.

Bella Hadid/ pudelek.pl

Podobnie było z Hailey Bieber - wcześniej dziewczyna nie przykuwała uwagi, dziś uważana jest za ikonę stylu i światową piękność.

Hailey BIeber/ pudelek.pl