Niezwykły gest mężczyzny, który zabrał bezdomnego do salonu fryzjerskiego, budzi wrażenie. Porzucony przeszedł niezwykłą metamorfozę i obecnie jest nie do poznania.

W sieci pojawił się filmik potwierdzający, że dobrzy ludzie istnieją na tym świecie. Pewien mężczyzna postanowił pomów bezdomnemu, którego często spotykał na swojej drodze, i zabrał go do swojego salonu fryzjerskiego, gdzie ścięto mu włosy i brodę, po czym ten nie wyglądał już tak jak wcześniej. Nikt nie spodziewał się takiego efektu.

Bezdomny mężczyzna przeszedł niezwykłą przemianę w salonie fryzjerskim

Hayri, mężczyzna o którym mowa, często pojawiał się w salonie fryzjerskim, jednak tylko po to, by poprosić o kubek ciepłego napoju, posiłek czy drobne pieniądze. Pewnego razu jeden z fryzjerów postanowił zaoferować pomoc swojemu bezdomnenu przyjacielowi.

screen YouTube

Niedawno pomyślałem, że mogę dokonać w nim metamorfozy. Zapytałem i wyjaśniłem mój pomysł na transformację, strzyżenie, zabiegi fryzjerskie i nowe ubrania, ale odrzucił moją ofertę – możemy usłyszeć w filmiku z ust Anila Cakmana.

Jednak po pewnym czasie bezdomny mężczyzna przyjął propozycję fryzjera, po czym zasiadł w fotelu fryzjerskim. Przeszedł niewiarygodną przemianę, dzięki której nie wyglądał już tak jak poprzednio.

screen YouTube

Fryzjer Anil Cakman dodał, że możliwość pomocy innemu człowiekowi sprawiła mu wiele radości. Oprócz tego, obiecał bezdomnemu mężczyźnie, że zabierze go również na zakupy.

Jak informował portal „Życie.pl”: Okiem ekspery, Niektóre monety obiegowe z okresu PRL mogą być warte naprawdę dużo

Przypomnij sobie: Nowy specjalista niczym Indiana Jones. Wiadomości zaskoczyły widzów, którzy nie mogą powstrzymać się od śmiechu

Portal „Życie.pl” pisał również: Barbara Sołtysik potrzebuje wsparcia. Co się stało z prawdziwą gwiazdą PRL