PRL pozostaje czasem nostalgicznym, chociaż skończył się wiele lat temu. W tą aktorkę wiele czasu był zakochany cały kraj, jednak droga życiowa kobiety zdziwiła mnóstwo jej fanów. Znany serial cytuje się do tej pory, ale większa część osób nie wiedzą, że piękność pokazująca w nim, obecnie ma życie całkiem inne. Kobieta spotkała się z problemą zdrowotną, to właśnie stało przyczyną wielkich zmian.

PRL nadal żyje w głowach mnóstwa osób w socjalnej świadomości. Nasze pokolenie właśnie nie jest w stanie ocenić ten okres historyczny, jednak tą decyzja należy do następnych pokoleń, również nie ma możliwości igorować wiedząc to, jaką jakość mieli produkty filmowe, muzykalne, które w tym czassie się pojawiły. Mnóstwo filmów nazywamy z tego periodu klasyką, dlatego że bardzo wielki wpływ mieli na wygląd dzisiejszej sztuki. Wiele lat temu w nią były zakochane wiele mężczyzn, natomiast teraz przeżywa ból dzień za dniem.

Barbara Sołtysik


Prawdziwą gwiazdą PRL
Brała udział w ważnych sprawach, a jej urodą zachwycali się dosłownie wszyscy. Zakochał się w nią też amant polskiego kina, Jan Englert, ale droga życiowa mimo szczęśliwych momentów spotkała ją również kilkoma smutnymi momentami. Teraz prawdziwa piękna z PRL zdradza, że jej stan jest nie pocieszający - dotyczy generalnie jej zdrowia. Barbara Sołtysik, grająca między innymi rolę Teresy w serialu "Dom", przyznaje, że szuka wsparcia z powodu wielkich problemów związanych ze swoją pamięcią oraz utratą sił.

Barbara Sołtysik


Czas minął i zabrał razem ze sobą wiele
Mnóstwo aktorów znanych z największych produkcji czasu PRL odeszli, a ci, którzy zostali, przyznają, że czas dla nikogo nie oszczędza. Barbara Sołtysik znajduje się w tak poważnym stanie, że ostatecznie było skorzystanie z pomocy oferowanej przez specjalistyczny ośrodek.
Chociaż aktorka może się spodziewać na wsparcie trójki swoich dzieci, to raczej oświadcza, że to personel medyczny tylko może jej pomoc. Dzieci nie są w stanie poświęcać całego czasu na opiekę o chorą matkę. Aktorka miała ciężkie momenty w życiu, a to, jak potraktował ją Jan Englert, całkiem ją zostawi bez nadziei.

Barbara Sołtysik i Jan Englert


Rozwód po 33 latach małżeństwa z Janem Englertem
Wiadomość, że mąż po 33 latach wspólnego życia jako małżonkowie postanowił na rozwodzie było ogromnym dramatem. Celem kobiety było szczęśliwe rodzinne życie udzielając czasu na wychowywanie dzieci oraz opiką domu. Jej kariera mogła się rozwijąć całkiem inaczej, gdyby miała ją na celu wyżej, niż rodzinę. Tyle czasu minęło, aktorka nawet po wszystkim nie żałuje o swoim postanowieniu, ciągle jest zdania, że rodzina to największa z istniejących wartości, a to, co złe, stara się zapomnieć.

Jak informował portal "Życie PL": Małgorzata Rozenek-Majdan nie spełniła swoje wieloletnie marzenie. Spodziewane przez nią miejsce zajęła Agnieszka Woźniak-Starak

Przypomnij sobie: Jak koronawirus wpłynął na budżet Polski? Projekty socjalne mogą zostać przecięte

Portal "Wiesz" pisał również: Poważna zmiana na sklepowych półkach, klienci mogą się mocno zdziwić. Chodzi o mięso, to dodatkowy obowiązek dla sprzedawców