Całkiem nowe informacje dotyczące Piotra Żyły. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów z ust mężczyzny padły naprawdę zaskakujące słowa. Skoczek skomentował aktualną formę Dawida Kubackiego. Nikt nie spodziewał się tego, co powiedział! O co chodzi? Co takiego zatem powiedział?

Jak wiadomo, sezon skoków narciarskich jest niemalże dla wszystkich Polaków, a na pewno dla miłośników sportów zimowych najbardziej wyczekiwanym czasem w całym roku.

Ze względu na fakt, że polska reprezentacja od wielu lat odnosi ogromne sukcesy, oglądanie zmagań skoczków przynosi naprawdę sporo emocji i radości - nic więc dziwnego, że coraz więcej Polaków uwielbia wspierać naszych rodaków.

Piotr Żyła należy do najbardziej popularnych skoczków naszej kadry - choć jego osiągnięcia nie zawsze są spektakularne, tak jego wypowiedzi zazwyczaj tak. Skoczek słynie przede wszystkim ze swojego zabawnego stylu formułowania wypowiedzi oraz nieustannego dobrego humoru.

Tego nie spodziewał się nikt!

Aktualnie trwają mistrzostwa świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Piotr Żyła w udzielonym wywiadzie wspomniał o Dawidzie Kubackim i - oczywiście w sposób żartobliwy - stwierdził, że prędzej skakał lepiej.

- Jak dobrze skakał, tak skakał, ale teraz nie wiem, co on robi - powiedział Piotr Żyła.