Poród to moment, który czekał lub będzie czekać większość kobiet – a przynajmniej tych, które chcą wychować własne dzieci. Zwykle wygląda podobnie: przyszła mama rodzi siłami natury lub przez cesarskie cięcie.

Czasami jednak zdarzą się niezwykłe przypadki, tak, jak u tej kobiety. Położna nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła – szybko przyniosła aparat, by uwiecznić to na zdjęciu.

Nietypowy poród. Źródło: parenting.pl
Nietypowy poród. Źródło: parenting.pl

Poród inny niż wszystkie

Portal Parenting zauważa, że taki poród zdarza się raz na 80 000 przypadków. Pewna kobieta z Brazylii powiła bliźnięta, jednak nie to było tak zaskakujące – na uwagę zasługuje fakt, że jedno z dzieci narodziło się w worku owodniowym!

Gdy kobieta spodziewa się bliźniaków, lekarze często decydują się na cesarskie cięcie, a wówczas worek owodniowy pęka. Tym razem jednak Keila Barbon Henrique doświadczyła porodu bliźniaczego siłami natury.

Zaskakujący był fakt, że jedno z dzieci, chłopiec – Emanuel, urodził się w worku owodniowym wypełnionym płynem! Medycy czym prędzej oczyścili go, jednak zanim to nastąpiło, położna wykonała pamiątkowe zdjęcie.

Nietypowy poród. Źródło: parenting.pl
Nietypowy poród. Źródło: parenting.pl

Do nietypowego porodu doszło 5 listopada w miasteczku Criciuma w Brazylii. Kobieta powiła na świat dwóch chłopców – Brayana i Emanuela.

Jak podkreślają medycy, tego typu porody zdarzają się bardzo rzadko, ale nie stanowią zagrożenia dla matki ani dziecka. Mama oraz jej dwaj synkowie czują się świetnie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN