Jak podaje portal Super Express, nie ma już z nami bardzo młodej i niezwykle utalentowanej pływaczki. Z 3 na 4 kwietnia zmarła Anita Zarychta. W chwili śmierci sportsmenka miała zaledwie 22 lata.

To ogromna strata dla sportu!

Informację o śmierci młodej pływaczki przekazał Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki.

- Z głębokim żalem informujemy, iż w nocy z dnia 3 na 4 kwietnia br zmarła nagle Anita Zarychta, wychowanka STS Skarżysko-Kamienna, a w późniejszym czasie zawodniczka Barakudy Starachowice i KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – brzmiał komunikat na stronie Związku Pływackiego.

Z całego kraju nieustannie napływają kondolencje i wyrazy współczucia dla najbliższych

W komunikacie zaznaczono także, że Anita Zarychta wielokrotnie znalazła się w finale Mistrzostw Polski. Pływaczka zdobyła także medale na Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego. Mimo młodego wieku miała na swoim koncie już niezliczone osiągnięcia.

Anita Zarychta pływała w barwach STS Skarżysko – Kamienna Barakudy Starachowice oraz w barwach Akweduktu Kielce i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Nie da się ukryć, że śmierć tak młodej i obiecującej pływaczki jest ogromną stratą dla całego sportu. My również dołączamy się do kondolencji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU