Po trudnościach, jakie przeżył w ostatnich tygodniach Piotr Żyła skoczek mógł się wreszcie odkuć. Niepowodzenie na olimpiadzie w Chinach nie odebrało naszemu reprezentantowi nadziei na to, że wróci do topowej formy i uda mu się po raz kolejny pokazać, jak doskonale radzi sobie na skoczni. Na sukces Piotra Żyły nie trzeba było długo czekać.

Ostatnio głośno było również o niespodziewanym rozstaniu Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Według medialnych doniesień para miała zakończyć swój związek. Sympatyczna aktorka zareagowała jednak na sukces skoczka. Czy faktycznie doszło do rozstania?

Piotr Żyła na podium w Lahti. Marcelina Ziętek skomentowała wielkie osiągnięcie skoczka

Po zakończonych z negatywnym skutkiem dla Piotra Żyły igrzyskach olimpijskich w Chinach skoczek pokazał, co potrafi na skoczni w Lahti. Biało-Czerwoni wzięli udział w trzech konkursach – dwóch indywidualnych i drużynowym.

Piotr Żyła pokazał niesamowitą klasę i już w pierwszej serii wylądował na 1120,5 metra, a w drugiej serii skoczył najdalej na 129,5 metra. Dzięki temu Zyła znalazł się na trzecim miejscu podium.

Wielki sukces Piotra Żyły nie przeszedł bez echa i na to, co udało się mu dokonać zareagowała Marcelina Ziętek. Aktorka udostępniła na InstaStory bardzo krótkie nagranie, na którym można zobaczyć fragment transmisji konkursu skoków.

Marcelina Ziętek podpisała to jako „bardzo dumna”. Czy to oznacza, że plotki o rozstaniu Żyły i Ziętek są wyssane z palca? Na to wygląda!

Jak informował portal "Życie Polska": Z PRZEDSTAWICIELAMI ZNAKÓW ZODIAKU LEPIEJ SIĘ NIE WIĄZAĆ, GDY CHCEMY MIEĆ PEŁEN PORTFEL. CI MĘŻCZYŹNI OSKUBUJĄ KOBIETY DO ZERA. TO RECEPTA NA DŁUGI

Przypomnij sobie: MONIKA OLEJNIK ZASKOCZYŁA WIDZÓW „KROPKI NAD I”. GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W STUDIU W BARDZO NIESTANDARDOWEJ STYLIZACJI. NIEKTÓRYM BYŁO MOCNO DO ŚMIECHU

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE SCENY W „DZIEŃ DOBRY TVN”. MIĘDZY PROWADZĄCYMI I GOŚĆMI DOSZŁO DO POWAŻNEJ POTYCZKI! MOCNO DOSTAŁO SIĘ FILIPOWIE CHAJZEROWI. CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANE SĄ JUŻ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI WITOLDA PASZTA. PIOSENKARZ I LIDER GRUPY VOX ZNAJDZIE SPOKÓJ OBOK UKOCHANEJ ŻONY. WZRUSZAJĄCE WSPOMNIENIA PARY