Nie da się ukryć, że kiedy Stefan Horngacher był trenerem polskiej kadry w skokach narciarskich, to nasi zawodnicy osiągali niebywałe sukcesy. To właśnie wtedy zdobyliśmy złoty medal w Lahti, a także brązowy krążek w Pjongczangu.

To były świetne czasy naszej kadry

Za czasów Stefana Horngachera, także w konkursach indywidualnych nasi zawodnicy nieustannie zajmowali najwyższe pozycje. Swój czas świetności przeżywał wtedy między innymi Piotr Żyła, Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

Jak doskonale pamiętamy, w 2019 roku ówczesny trener zdecydował o rezygnacji z prowadzenia naszej kadry i przeniósł się do Niemiec. Od tego czasu trenerem Biało – Czerwonych jest Michał Doleżał.

Niestety, w ostatnim czasie nasi skoczkowie nie są w zbyt dobrej formie. Mimo braku zadowalających osiągnięć, kibice nadal wierzą, że podczas igrzysk w Pekinie uda nam się wywalczyć wysokie miejsca.

Kto zawalczy w Pekinie?

Jak podaje portal Super Express, były trener polskiej kadry – Stefan Horngacher do ostatniej chwili zwlekał z podaniem wszystkich zawodników, jakich zamierza wystawić do rywalizacji na igrzyskach w Pekinie. Ostateczne informacje w tej sprawie podał dopiero wczoraj!

Okazuje się, że obok Markusa Eisenbichlera, Karla Geigera i Stephana Leyhe zobaczymy także Piusa Paschke i Constantina Schmida. Fani skoków narciarskich dość krytycznie skomentowali zaproponowany przez trenera skład.

- Znów się ujawniła największa wada Horngachera - chorobliwa niechęć do jakichkolwiek zmian. Paschke to chyba sam zdziwiony, że przy jego aktualnej formie jedzie na IO – brzmią niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się w sieci.

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO