Już od dłuższego czasu w środowisku kibicowskim krążą niepokojące informacje o tym, że Robert Lewandowski miałby odejść z Bayernu Monachium, gdyż władze klubu mają zamiar dokonać transferu i podpisać umowę z nowym zawodnikiem. Wiele wskazuje na to, że taki scenariusz jest możliwy!

Jak informuje niemiecki serwis Fcbinside, na który powołuje się Wirtualna Polska, w tej chwili władze monachijskiego klubu nie podejmują rozmów z Lewandowskim w sprawie odnowienia kontraktu na kolejny okres. Mowa również o możliwym transferze Norwega, Erlinga Haalanda.

Robert Lewandowski nie podpisze nowego kontraktu z Bayernem Monachium? Co dalej z karierą polskiego piłkarza?

W tej chwili Robert Lewandowski jako jedyny piłkarz w Bayernie Monachium zarabia ponad 20 milionów euro i znajduje się na szczycie listy płac. Trzeba jednak pamiętać, że obecny kontrakt Polaka wygasa z końcem czerwca 2023 roku.

Mimo wcześniejszych doniesień o tym, że władze Bayernu mają nawet zamiar złamać zasadę, zgodnie z którą z zawodnikami powyżej 30 lat podpisują tylko roczny kontrakt wydało się, że w tej chwili nie ma żadnych rozmów dotyczących przedłużenia umowy. Niemiecki portal FCbinside powołuje się na podcast dziennikarza „Sport1”, Floriana Plettenburga, który przekonuje, że nie ma co liczyć w najbliższym czasie na jakiekolwiek negocjacje.

Jaka zatem będzie przyszłość Lewandowskiego w monachijskim klubie? Zdaniem dziennikarza, władze klubu usiądą z piłkarzem do rozmów dopiero w przyszłym roku. W tej chwili prezesi Bayernu podchodzą ze spokojem do przedłużenia umowy i mają „rozglądać się na nowymi opcjami”, zanim podpiszą kontrakt z Polakiem.

Jednym z najczęściej wymienianych nazwisk wśród możliwych następców Lewandowskiego jest pochodzący z Norwegii zawodnik Borussi Dortmund, 21-letni Erling Haaland.

Robert Lewandowski / YouTube: Łączy nas piłka
Robert Lewandowski / YouTube: Łączy nas piłka

Jak informował portal "Życie Polska": DO MEDIÓW TRAFIŁY NAJNOWSZE INFORMACJE O WALORYZACJI 2022. WIADOMO, NA JAKIE PODWYŻKI EMERYTUR MOGĄ LICZYĆ SENIORZY W PRZYSZŁYM ROKU. INFLACJA ROŚNIE

Przypomnij sobie: JUŻ PO PROCESIE 44-LETNIEJ MATKI. KOBIETA ŹLE TRAKTOWAŁA CÓRKI. DZIEWCZYNY BYŁY NIEDOŻYWIONE, ZAWSZONE I POGRYZIONE PRZEZ INSEKTY. PORAŻAJĄCA SYTUACJA

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BYŁO WYJĄTKOWE WYDANIE „FAKTÓW” TVN. ANITA WERNER WYWOŁAŁA SPORE ZAMIESZANIE. W SIECI ZNALAZŁY SIĘ ZDJĘCIA ZZA KULIS PROGRAMU. GŁOSY SĄ PODZIELONE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE PIENIĄDZE DO SWOJEJ EMERYTURY. WIADOMO, JAK MOŻNA DOSTAĆ 200 ZŁOTYCH EKSTRA. TRZEBA ZŁOŻYĆ WNIOSKU, ALE NIE DO ZUS