Fani piłki nożnej żyją już rozpoczynającymi się dzisiaj wieczorem Mistrzostwami Europy. Tymczasem odżyły spekulacje dotyczące dalszych losów Roberta Lewandowskiego.

Co dalej z karierą piłkarza?

Oprócz EURO 2021 kibice skupiają się także na szykujących się transferach klubowych, a zwłaszcza zamieszaniu wokół najbardziej popularnego obecnie polskiego piłkarza.

Obecnie Robert Lewandowski gra w barwach Bayern Monachium, z którym wygrał już Puchar Ligi Mistrzów i zdobył ogromną popularność potwierdzając swoje wybitne predyspozycje.

Kapitan polskiej reprezentacji nigdy jednak nie ukrywał, że jego największym marzeniem jest gra dla innej drużyny.

Robert Lewandowski / YouTube: Globe Soccer Awards
Robert Lewandowski / YouTube: Globe Soccer Awards

Szczyt marzeń

Robert Lewandowski jest na celowniku europejskich gigantów, w tym Realu Madryt. Podobno Polak miał już szansę na transfer, niestety nic z tego nie wyszło.

Hiszpański dziennik „AS” podaje, że będzie miał kolejną okazję. Według dziennikarza Marco Ruiza, piłkarz jest rezerwową opcją w razie gdyby klubowi nie udało się kupić Erlinga Haalanda.

Plany może jednak popsuć sam Bayern Monachium, które może mieć opory by oddać swojego najlepszego strzelca.

Pozostaje też kwestia najbliższych występów w ramach EURO, na którym Robert Lewandowski powinien pokazać się z najlepszej strony. O to może być jednak trudno biorąc pod uwagę obecna formę naszej reprezentacji.

Myślicie, że Lewandowskiemu uda się spełnić marzenie o grze w Realu Madryt?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewanie odeszła znana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Miała tylko 43 lata. Jej bliscy, widzowie i słuchacze nie potrafią w to uwierzyć

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate posiada coś bardzo wspólnego z Meghan Markle? Aż trudno uwierzyć, co łączy żony synów księcia Karola. Niezwykle nietypowe upodobanie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała bardzo prywatne zdjęcia ze szpitala. Co się stało

Sprawdź także ten artykuł: Monika Miller podzieliła się z fanami ostatnim sukcesem. Czy były premier Leszek Miller będzie dumny z tego sukcesu swojej wnuczki